Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Oficjalne otwarcie baltic Pipe!!!

~~Mondry niezalogowany
28 września 2022r. o 19:49
~~Lucjan napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mondry napisał(a): 'bez znaczenia kto rządzi '' ???
No nie, gdyby rządziła ekipa Tuska bylibyśmy skazani na rosyjski gaz,
to znaczy nie mielibyśmy gazu w ogóle.
A tak mamy gazoport w Świnoujściu, mamy uruchomiony Baltic Pipe.
No i mamy zagwarantowane dostawy gazu amerykańskiego, saudyjskiego
i teraz norweskiego :)



Mondry , zawiodłeś mnie , napisałem - " Dla ciebie Niemcy cacy Polska be, dla mnie odwrotnie, bez znaczenia kto rządzi."
Polska była i jest najważniejsza , w sprawach o strategicznym znaczeniu bez znaczenia kto rządzi nie uprawia się propagandy kremlowskiej .
O ile jestem w stanie zrozumieć nie mającego nic mądrego do napisania jakiegoś Lilaka o tyle trudno mi zrozumieć KOGOŚ kto ma zdolność logicznego myślenia .


Co do pryncypiów nie ma dyskusji. Dla Polaka sprawy polskie powinny zawsze stać wyżej niż zagraniczne, czy to rosyjskie, czy amerykańskie, czy niemieckie. Zawsze.
Ale to nie usprawiedliwia stawiania równości między kolejnymi rządami polskimi, tak przecież odmiennymi. Tym bardziej, gdy jeden z nich nie do końca reprezentuje sprawy polskie.
To tak a propos logicznego myślenia ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mondry niezalogowany
28 września 2022r. o 19:51
znaku równości*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
28 września 2022r. o 19:57
M21W2 napisał(a): ~~Horus napisał(a)


Tym razem odpiszę , łżesz jak bura itd . ten związkowiec z Sierpnia 80 to nie Tomasz a Bogusław Ziętek , nic nie mówił o cenach tylko brakach węgla dla kilku milionów gospodarstw domowych i kiepskiej jakości węgla importowanego .
Udowodnij że nie łżesz , przeproszę

nie podniecaj się staruszku...;D
ja nie musze pamiętać imion twoich kolesi ...pomyliłem się w imieniu to fakt ...
ale żeby zaraz pisać że łżę?
poluzuj gumę w majtach bo niezdrowo się w twoim wieku podniecać ...
a ten twój Ziętek mówił o tym że nie tylko zabraknie węgla ale mówił o tonie węgla w wysokości 5000 zł.

jak ci to udowodnię przeprosisz jak obiecałeś czy jak zwykle schowasz się do nory? ;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jak ruski z ruskim niezalogowany
28 września 2022r. o 20:32
- Polski gazociąg na Bałtyku zlikwidowany?
- Oczywiście, nawet dwa!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoceglasty Tulipanowiec niezalogowany
28 września 2022r. o 21:22
Mamy znowu piękny Pomnik Rury. Wg dobrze poinformowanych wiewiórek duńska firma z powodu problemów technicznych dostawy gazu z tego źródła będą odbywać się nie od 1.1.2023 a 1.1.2024. Jest git.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
28 września 2022r. o 21:22
ach te linki...
a gdzie filmy? ;D
dawać tu filmy ...to dopiero podbije odsłony a nie jakieś tam linki ...

a najlepiej z lesbijkami bo z gejami to dajmy spokój... ale taki z lesbijkami to sam bym chętnie obejrzał...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
28 września 2022r. o 21:25
no niemożliwe...
ajajajajaj...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mondry niezalogowany
28 września 2022r. o 22:17
~~Brunatnoceglasty Tulipanowiec napisał(a): Mamy znowu piękny Pomnik Rury. Wg dobrze poinformowanych wiewiórek duńska firma z powodu problemów technicznych dostawy gazu z tego źródła będą odbywać się nie od 1.1.2023 a 1.1.2024. Jest git.


Ale norweski gaz popłynie od 1 października 2022 ;)
Skąd ty wziąłeś te duńskie źródła, no chyba że ze źródeł rosyjskich :D:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.