Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Hełm z Rakowic Wielkich uratował ukraińskiego żołnierza
13926
qwax_
4 października 2022r. o 22:19
PIS-PO-PRL napisał(a):
zazdroszczę wytrwałości i trzeźwego, sprawiedliwego spojrzenia na świat ;))
oraz tego jak nie ulegasz propagandzie :D

Powiedział ktoś, kto wrzuca tylko "obiektywne" niusy i z pazurami rzuca się na te "niepoprawne" opinie, przy okazji dodając coś w stylu "gamoń", "dzban" czy inne pieszczotliwe określenia.
Oj, zdziadziałeś kolego. I to zdziadzienie nie dotyczy broń boże wieku ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
4 października 2022r. o 22:27
qwax_ napisał(a): Powiedział ktoś,

no powiedział ktoś, kto zazdrości ;)
chciałbym mieć tyle obiektywizmu w sobie co ty i wrzucać tylko filmiki krytykujące/wyśmiewające ukraińców
ale nie mam
:D

jaki czas reakcji?
może być? ;)



Dopisane 04.10.2022r. o godz. 22:27:

kuźwa
6 min
słabo
muszę częściej odświeżać stronę :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
4 października 2022r. o 22:27
nie rżnij głupa peerelku o jakimś wylogowaniu...;D
rano kilka postów i po kawie pojechaliśmy w las...
po powrocie nie było nawet czasu by na siatkarki popatrzeć i nawet wyniku nie znam...
godzinkę temu skończyliśmy z grzybami bo tyle tego było a samo czyszczenie i cięcie do suszenia nie pozwoliło mi czytać zapewne ''błyskotliwych'' postów...;D
teraz czytam bo słucham ''szkiełka''
ale ty trzymaj tu straż ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
4 października 2022r. o 22:29
oj nie jojcz
pobajaj z kleszczami, może jakieś ciekawe historie z mchu i paproci ci opowiedzą ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
4 października 2022r. o 22:41
no właśnie...
''błyskotliwy '' jak zawsze...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
5 października 2022r. o 8:28
Jasiu, ja nie wiem co ty masz we łbie, ale żeby o 6 rano mieć w nim pis, peerelka i ukrów to niewiele trzeba w nim mieć ;)

Kawe w spokoju wypij, pieseła wyprowadź, żonie kanapki pomóż robić… zacznij prowadzić higieniczny tryb życia. Szybciej się pozrasta co ma się pozrastać ;)

No chyba że na fuche lecisz. Wczoraj ktoś tu się martwił twoją niską emeryturką. W takim przypadku luuuz. Ulżyj sobie i popeerelkuj ;))


Dopisane 05.10.2022r. o godz. 08:28:

Jasiu… jak coś, to nie ja zgłosiłem twojego posta.
Masz tu większego fana widać ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Qwax_ niezalogowany
5 października 2022r. o 9:05
PIS-PO-PRL napisał(a):
chciałbym mieć tyle obiektywizmu w sobie co ty i wrzucać tylko filmiki krytykujące/wyśmiewające ukraińców
ale nie mam
:D

A kiedy to ja takie filmiki wrzucałem? Pewnie zawsze, ale może coś konkretnie? :)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
5 października 2022r. o 9:34
PIS-PO-PRL napisał(a): Jasiu, ja nie wiem co ty masz we łbie, ale żeby o 6 rano mieć w nim pis, peerelka i ukrów to niewiele trzeba w nim mieć ;)

Kawe w spokoju wypij, pieseła wyprowadź, żonie kanapki pomóż robić… zacznij prowadzić higieniczny tryb życia. Szybciej się pozrasta co ma się pozrastać ;)

No chyba że na fuche lecisz. Wczoraj ktoś tu się martwił twoją niską emeryturką. W takim przypadku luuuz. Ulżyj sobie i popeerelkuj ;))Dopisane 05.10.2022r. o godz. 08:28:Jasiu… jak coś, to nie ja zgłosiłem twojego posta.
Masz tu większego fana widać ;)[/

lata przyzwyczajenia...około 6-ej zawsze na nogach...
kawa to tez przyzwyczajenie ...co w tym dziwnego?
a to że czytam wtedy forum to tez nic nadzwyczajnego bo lubię wiedzieć kto i po co mnie zaczepia lub...wspomina...;D
bo chyba nie zaprzeczysz że mnie wspominałes...;D
a post qwax-a mnie rozbawił...rozbawił tym bardziej że qwax cię nieźle podsumował z tym twoim ''obiektywizmem'' ...;D

co miało się pozrastać to się pozrastało stąd nasze wędrówki po lasach ...więc spokojna twoja ''basieńka'' ;D

post poszedł w piSSdu? ...to nic nie zmienia w postrzeganiu tego jak widzę tu ''ukrów'' :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza