Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dodatek węglowy - znowu zmiany w ustawie!
~~Burozielony Liliowiec niezalogowany
7 listopada 2022r. o 17:09
~~rysiek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mlecznoróżowy Miskant napisał(a): Jeżeli to własnościowe mieszkanie, to właściciel chyba sam miał obowiązek złożenia deklaracji.

Był spis powszechny gdzie też pytali o sposób ogrzewania lokalu więc Po co te spisy i liczne składane wnioski ?

po to zeby urzędnik mial prace i kase
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilioworóżowy Bambus niezalogowany
7 listopada 2022r. o 20:24
Właściele indywidualnych źródeł ogrzewania mają obowiązek sami składać deklaracje do CEEB. Zarządca składa Wedy gdy nieruchomość ma wspólne źródło ciepła np. ogrzewanie miejskie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Janusz Białkowski niezalogowany
8 listopada 2022r. o 4:20
Moja siostra popełniła błąd w deklaracji podała drzewo którą zmarła MOPS kazał mi zrobić korektę że pale wenglem i drzewem i dostałem odmownie 3000 zł co mam teraz zrobić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawozłoty Omieg niezalogowany
8 listopada 2022r. o 5:07
~~Janusz Białkowski napisał(a): Moja siostra popełniła błąd w deklaracji podała drzewo którą zmarła MOPS kazał mi zrobić korektę że pale wenglem i drzewem i dostałem odmownie 3000 zł co mam teraz zrobić


Jak tą korektę napisałeś w podobnym stylu jak ten post , to się nie dziw.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowa Czubatka niezalogowany
8 listopada 2022r. o 15:59
~~Lilioworóżowy Bambus napisał(a): Właściele indywidualnych źródeł ogrzewania mają obowiązek sami składać deklaracje do CEEB. Zarządca składa Wedy gdy nieruchomość ma wspólne źródło ciepła np. ogrzewanie miejskie.
~~Lilioworóżowy Bambus napisał(a): Właściele indywidualnych źródeł ogrzewania mają obowiązek sami składać deklaracje do CEEB. Zarządca składa Wedy gdy nieruchomość ma wspólne źródło ciepła np. ogrzewanie miejskie.
Jeżeli masz własne źródło ogrzewania w mieszkaniu, które nie jest twoją własnością, to zgłasza zarządca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowy Ambrowiec niezalogowany
8 listopada 2022r. o 21:38
~~Lilioworóżowy Bambus napisał(a): Właściele indywidualnych źródeł ogrzewania mają obowiązek sami składać deklaracje do CEEB. Zarządca składa Wedy gdy nieruchomość ma wspólne źródło ciepła np. ogrzewanie miejskie.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ania niezalogowany
8 listopada 2022r. o 21:40
Nie ma takiego rozróżnienia w ustawie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 listopada 2022r. o 21:45
~~Szmaragdowy Ambrowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lilioworóżowy Bambus napisał(a): Właściele indywidualnych źródeł ogrzewania mają obowiązek sami składać deklaracje do CEEB. Zarządca składa Wedy gdy nieruchomość ma wspólne źródło ciepła np. ogrzewanie miejskie.

Za najemców mieszkań komunalnych zgłasza zarządca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza