Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dlaczego miasto chce 75 złotych za parking, który już opłaciłeś?
~~Chabrowa Kostrzewa niezalogowany
8 listopada 2022r. o 18:51
~~Autonomia Kotlarski napisał(a): Odpowiadam . Na Stronce FB pt SPP BOLESŁAWIEC- PROTEST MIESZKAŃCÓW wklejamy wiele materiałów, które świadczą o nielegalności SPP Bolesławiec. Strefa ta jest parodią płatnej strefy.
- Prosze nie wprowadzać w błąd. "ZAWIADOMIENIE" to nie mandat !!! To tylko bilecik , który nic nie znaczy jeśli nie stało się na płatnym parkingu.
- Pobieranie opłat na wadliwie wykonanej SPP jest oszustwem i z orzeczenia Najwyżeszego Sądu Administracyjnego umarzane.
- "Ratusz" ma WIELKIE gó..no do gadania i zarządzania oszustomatami, gdyż są własnością firmy , a nie miasta i nie ma interesu w tym by wszystko było jasne i czytelne.
- (zd)Rajcy miejscy, którzy nam to zgotowali teraz udają, że wszystko ok i nie komentują . Chyba dopiero sprawdzaja jak naprawde to powinno być.
- Prezydent Piotr Roman jak zawsze nie komentuje kluczowych problemów Strefy Płatnej Parodii , tylko zasłania sie festiwalem drobnych wydarzeń na pokaz.
- BOLESŁAWIANIE ! Do cholery przeczytajcie Art268 kodeksu karnego, zacznijcie wreszcie myśleć samodzielnie i przestańcie się bać! Mamy praw zgłosić próbę wyłudzenia pieniędzy tam gdzie parkingu nie ma. To że jest "strefa: to nic nie znaczy. Ustawa o Strefie Płatnego Parkowania Art 13b ust1.
https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/drogi-publiczne-16791834/art-13-b



Zgłosiłeś? Jeśli tak to z jakim skutkiem? Jeśli nie, to czemu nie zgłaszasz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladolawendowy Ogórecznik niezalogowany
8 listopada 2022r. o 19:34
co na to Cezar z ratusza chyba juz na niego czas
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kazimierz niezalogowany
8 listopada 2022r. o 20:15
Miałem taką nieprzyjemność zaraz po wprowadzeniu SPP. Zaparkowałem na dzikim parkingu przy ul.Piaskowej. Napisałem odwołanie i wysłałem e-mailem.Przez pół roku nie dostałem żadnej odpowiedzi, a później dostałem wezwanie do zapłaty już nie 75, ale ponad 90 zł...Zapłaciłem ,bo uznałem, że nie będę się kopał z koniem.
Tyle,że od tej pory straciłem sentyment do tego miasta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gregor niezalogowany
9 listopada 2022r. o 6:24
Najlepszy tekst w artykule "...i podwórka"a no właśnie to podwórka są parkingiem?Co na to nadzór budowlany?Od kiedy podwórko może być płatnym parkingiem?Czy spełnia normy ?Kto wydał pozwolenie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Don Kichot niezalogowany
9 listopada 2022r. o 6:27
Jak to problemy zostaną rozwiązane w przyszłym roku.To teraz jest działający bubel i opłaty pobierane .Rozwiązanie potem ?Gdzie my żyjemy.To ratusz niech dostanie wypłaty potem jak to zrobi dobrze już wreszcie!!!Słońcu po to tam siedzą !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnokasztanowy Wawrzynek niezalogowany
9 listopada 2022r. o 8:49
Dostąpiłem zaszczytu kary mimo zapłacenia opłaty parkingowej z naddatkiem ; pani kontroler widziała kwit , ale uznała że może wykorzystać błąd drukarki parkomatu. Jest to zwykłe napędzanie zysków firmy instalującej mało doskonałe urządzenia. Przedstawiciele urzędu wzruszają ramionami twierdząc " my nie mamy wpływu".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Butelkowy Lilak niezalogowany
9 listopada 2022r. o 9:57
~~Gregor napisał(a): Najlepszy tekst w artykule "...i podwórka"a no właśnie to podwórka są parkingiem?Co na to nadzór budowlany?Od kiedy podwórko może być płatnym parkingiem?Czy spełnia normy ?Kto wydał pozwolenie?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowy Miłek niezalogowany
11 listopada 2022r. o 4:37
~~Chabrowa Kostrzewa napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Autonomia Kotlarski napisał(a): Odpowiadam . Na Stronce FB pt SPP BOLESŁAWIEC- PROTEST MIESZKAŃCÓW wklejamy wiele materiałów, które świadczą o nielegalności SPP Bolesławiec. Strefa ta jest parodią płatnej strefy.
- Prosze nie wprowadzać w błąd. "ZAWIADOMIENIE" to nie mandat !!! To tylko bilecik , który nic nie znaczy jeśli nie stało się na płatnym parkingu.
- Pobieranie opłat na wadliwie wykonanej SPP jest oszustwem i z orzeczenia Najwyżeszego Sądu Administracyjnego umarzane.
- "Ratusz" ma WIELKIE gó..no do gadania i zarządzania oszustomatami, gdyż są własnością firmy , a nie miasta i nie ma interesu w tym by wszystko było jasne i czytelne.
- (zd)Rajcy miejscy, którzy nam to zgotowali teraz udają, że wszystko ok i nie komentują . Chyba dopiero sprawdzaja jak naprawde to powinno być.
- Prezydent Piotr Roman jak zawsze nie komentuje kluczowych problemów Strefy Płatnej Parodii , tylko zasłania sie festiwalem drobnych wydarzeń na pokaz.
- BOLESŁAWIANIE ! Do cholery przeczytajcie Art268 kodeksu karnego, zacznijcie wreszcie myśleć samodzielnie i przestańcie się bać! Mamy praw zgłosić próbę wyłudzenia pieniędzy tam gdzie parkingu nie ma. To że jest "strefa: to nic nie znaczy. Ustawa o Strefie Płatnego Parkowania Art 13b ust1.
https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/drogi-publiczne-16791834/art-13-b



Zgłosiłeś? Jeśli tak to z jakim skutkiem? Jeśli nie, to czemu nie zgłaszasz?


Oczywiście. Jesli Kowalski w Szczecinie ma prawo nie wnosic opłaty to Kotlarskiego w Bolesławcu również obowiązuje takie prawo. Zapraszam na stronę. Tam doradzamy jak to załatwiać. Protokół utworzony i czekam na dalsze czynnosci Policji. Do póki ta się nie odniesie ..nikt niczego nie zrobi.
Nie ma się czego bac. Prawo administracyjne się zablokowało samo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.