Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Parlamentarzystka z Bolesławca nie chciała słuchać Korwina
~~Ceglastoróżowy Wilec niezalogowany
13 listopada 2022r. o 20:05
Dziewczę jak widać przesiąknięte lewacką ideologią - jak mi się nie podoba, to nie słucham. A najlepiej zakazać wypowiedzi, które się im nie podobają. Na przykład skasować kanał na jutiubie, okrzyczeć, że to mowa nienawiści i wprowadzić cancel culture. Taka to lewacka demokracja - już mieliśmy to za komuny i teraz szybko wraca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladozielony Jastrzębiec niezalogowany
13 listopada 2022r. o 20:06
~~Ceglastoróżowy Wilec napisał(a): Dziewczę jak widać przesiąknięte lewacką ideologią - jak mi się nie podoba, to nie słucham. A najlepiej zakazać wypowiedzi, które się im nie podobają. Na przykład skasować kanał na jutiubie, okrzyczeć, że to mowa nienawiści i wprowadzić cancel culture. Taka to lewacka demokracja - już mieliśmy to za komuny i teraz szybko wraca.


Nie wiesz co piszesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biała Hutujnia niezalogowany
13 listopada 2022r. o 20:50
~~Ceglastoróżowy Wilec napisał(a): Dziewczę jak widać przesiąknięte lewacką ideologią - jak mi się nie podoba, to nie słucham. A najlepiej zakazać wypowiedzi, które się im nie podobają. Na przykład skasować kanał na jutiubie, okrzyczeć, że to mowa nienawiści i wprowadzić cancel culture. Taka to lewacka demokracja - już mieliśmy to za komuny i teraz szybko wraca.

10/10
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnozielona Surfinia niezalogowany
13 listopada 2022r. o 20:52
W Bolesławcu też jest jeden
odważny , Dariusz Filistyński .
Nie chce słuchać Romana
i wyszedl .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~MatkaBiedronia niezalogowany
13 listopada 2022r. o 22:14
Korwin jest ekscentrykiem, ale w większości spraw ma rację.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowy Grzybień niezalogowany
13 listopada 2022r. o 22:30
~~oprych napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Biała Hutujnia napisał(a): Nie chciał to wyszła. I co z tego? Na tym polega demokracja. Jakby została może by się czegoś dowiedziała.... Mi ukr nie przeszkadza. Nawet pomagam ale szanuje ludzi co mają inne zdanie.



Ale nie można mieć innego zdania niż oficjalna propaganda. To nie dobra jest
Ty onuca naucz się polskiego języka.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoturkusowa Liatra niezalogowany
14 listopada 2022r. o 2:46
Ja nie mogę słuchać lewackiego pierdo.lenia - zrobicie o tym niusa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Calo niezalogowany
14 listopada 2022r. o 5:40
Dziewczynka zachowała się adekwatnie do swojego okresu rozwojowego. Np jak przedszkolaki czegoś nie chcą to często zasłaniają oczy. A ona, że jest takim już większym dzieckiem (tylko ego każde jej myśleć, że jest już na tyle ważna by wypowiadać się o losach świata) jak nie może czegoś znieść to nie zasłania oczu tylko ucieka. Bo przecież potrafi już chodzić, a nawet i biegać.
A co do Pana Korwina. Po kiego grzyba udaje się na spotkania z nieznającymi życia i mającymi mleko pod nosem dziećmi. To, że zasnął to mnie nawet nie dziwi. Ile straszy człowiek jest wstanie wysłuchiwać takich bredni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.