Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Okradli Kutuzowa?
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla niezalogowany
24 listopada 2022r. o 10:05
~~Duch Marszałka Kotuzowa napisał(a): Dwieście dziewięć lat temu przybyłem do Bolesławca . Wyzwolilem mieszkańców tego grodu od zła jakie mu zagrażało Napoleona . Miasto to i jego mieszkańcy byli wtedy poddanymi Króla Prus. To w dowód uznania, Król Prus wystawił mi ten pomnik po mojej śmierci. Byłem tu i historii nie zmienicie. Marszałek Kotuzow.


Ruski z Niemcem zawsze się dogada ponad głowami Polaków. Wracaj do piekła, lamusie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Duch Marszałka Kotuzowa niezalogowany
24 listopada 2022r. o 12:01
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Duch Marszałka Kotuzowa napisał(a): Dwieście dziewięć lat temu przybyłem do Bolesławca . Wyzwolilem mieszkańców tego grodu od zła jakie mu zagrażało Napoleona . Miasto to i jego mieszkańcy byli wtedy poddanymi Króla Prus. To w dowód uznania, Król Prus wystawił mi ten pomnik po mojej śmierci. Byłem tu i historii nie zmienicie. Marszałek Kotuzow.


Ruski z Niemcem zawsze się dogada ponad głowami Polaków. Wracaj do piekła, lamusie :)

Nie bądź taka mądra , bo będę Cię straszył co noc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolek niezalogowany
24 listopada 2022r. o 12:09
Zrównać plac i sprzedać deweloperowi:):)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla niezalogowany
24 listopada 2022r. o 12:21
~~Duch Marszałka Kotuzowa napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnoniebieska Inkarwilla napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Duch Marszałka Kotuzowa napisał(a): Dwieście dziewięć lat temu przybyłem do Bolesławca . Wyzwolilem mieszkańców tego grodu od zła jakie mu zagrażało Napoleona . Miasto to i jego mieszkańcy byli wtedy poddanymi Króla Prus. To w dowód uznania, Król Prus wystawił mi ten pomnik po mojej śmierci. Byłem tu i historii nie zmienicie. Marszałek Kotuzow.


Ruski z Niemcem zawsze się dogada ponad głowami Polaków. Wracaj do piekła, lamusie :)

Nie bądź taka mądra , bo będę Cię straszył co noc.


Straszyć to sobie możesz ukraińskie dzieci ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Duch Marszałka Kotuzowa niezalogowany
24 listopada 2022r. o 12:28
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Duch Marszałka Kotuzowa napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ciemnoniebieska Inkarwilla napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Duch Marszałka Kotuzowa napisał(a): Dwieście dziewięć lat temu przybyłem do Bolesławca . Wyzwolilem mieszkańców tego grodu od zła jakie mu zagrażało Napoleona . Miasto to i jego mieszkańcy byli wtedy poddanymi Króla Prus. To w dowód uznania, Król Prus wystawił mi ten pomnik po mojej śmierci. Byłem tu i historii nie zmienicie. Marszałek Kotuzow.


Ruski z Niemcem zawsze się dogada ponad głowami Polaków. Wracaj do piekła, lamusie :)

Nie bądź taka mądra , bo będę Cię straszył co noc.

Straszyć to sobie możesz ukraińskie dzieci ;)

Przypominam że 10% mojej armii to Kozacy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pisowskie rozbiory Polski niezalogowany
24 listopada 2022r. o 16:03
Pomniki kaczynskiego, kutuzowa, szyszki i stalina do rozbiórki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donek niezalogowany
24 listopada 2022r. o 17:28
~~pisowskie rozbiory Polski napisał(a): Pomniki kaczynskiego, kutuzowa, szyszki i stalina do rozbiórki. [/c
Dobrze gadasz . 0.5 l się należy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zarumieniona Rogownica niezalogowany
24 listopada 2022r. o 18:37
~~Duch Marszałka Kotuzowa napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnoniebieska Inkarwilla napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Duch Marszałka Kotuzowa napisał(a): Dwieście dziewięć lat temu przybyłem do Bolesławca . Wyzwolilem mieszkańców tego grodu od zła jakie mu zagrażało Napoleona . Miasto to i jego mieszkańcy byli wtedy poddanymi Króla Prus. To w dowód uznania, Król Prus wystawił mi ten pomnik po mojej śmierci. Byłem tu i historii nie zmienicie. Marszałek Kotuzow.


Ruski z Niemcem zawsze się dogada ponad głowami Polaków. Wracaj do piekła, lamusie :)

Nie bądź taka mądra , bo będę Cię straszył co noc.

Ona taka brzydka że nikogo i niczego się nie boi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.