Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wyrżnęli kolejne drzewa w Bolesławcu
~~Aaa niezalogowany
24 listopada 2022r. o 9:24
Czytam komentarze i widzę samych fachowców zza ekranu tak jak czytelniczka która jedyne na czym się to czobek nosa i szukanie aferek żadne nie przeczytało artykol w którym na kocu jest wyraźnie napisane że zostaną nowe na sadzone a paniusia która to zgosila dlaczego nie podeszła aby zobaczyć jak wyglądają te drzewa czy są puste w środku a nie przepraszam ona jest botanikiem i po zapachu liścia i promieni słońca przelatującym przez koronę jest w stanie stwierdzić czy drzewo jest zdrów. A potem są artykol jak ten z przej około 2 3 lat jak na 18-nasto łatkę spał konar i teraz jest kaleką bo obrońcy drzew tak sapali o wiekowe drzewa. Banda hipokrytow którzy szukają aferki a nie myślą o konsekwencji podjętych decyzji i zmieniają zdanie jak choregiewki na wietrze. Bravo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnytulipan niezalogowany
24 listopada 2022r. o 9:51
To co na Lubańskiej to uzasadnione ale wycinka tuż za mostem nad autostradą i tolekko w głębi lasu powycinali maszynami jeszcze całkiem młode drzewa((świerki) to tym się nikt nie zainteresuje dosłownie młode to jest ta drogs przez las do Osiecznica a nie dawno wycięli może 1 miesiąc temu przy samej drodze pytam więc gdzie są ekolodzy to były zdrowe drzewa trochę się znam na tym tam las woła o pomoc, aha te maszyny zaczynają pracować bardzo wcześnie podejrzewam że od godz.4,00 rano i kończą o godz.10 -11 czy to nie jest podejrzane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawożółty Żagwin niezalogowany
24 listopada 2022r. o 14:26
zakłócają ciszę nocną zwierzynie ,to jest przegięcie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 listopada 2022r. o 21:09
~~Czarnytulipan napisał(a): To co na Lubańskiej to uzasadnione ale wycinka tuż za mostem nad autostradą i tolekko w głębi lasu powycinali maszynami jeszcze całkiem młode drzewa((świerki) to tym się nikt nie zainteresuje dosłownie młode to jest ta drogs przez las do Osiecznica a nie dawno wycięli może 1 miesiąc temu przy samej drodze pytam więc gdzie są ekolodzy to były zdrowe drzewa trochę się znam na tym tam las woła o pomoc, aha te maszyny zaczynają pracować bardzo wcześnie podejrzewam że od godz.4,00 rano i kończą o godz.10 -11 czy to nie jest podejrzane.


Z tego co pamiętam od lat się wycinało drzewa i sadziło nowe, lasy rosły dla użytku, a nie jest to tylko świeże powietrze. Z czegoś się robi meble, krokwie na dach , papier ... no chyba, że nie używasz nic co jest zrobione z drzewa . Więc jakim cudem zrobić to wszystko nie wycinając drzew ?? Nie dajmy się zwariować .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Porcelanowa Czubatka niezalogowany
26 listopada 2022r. o 3:56
Lipa to dobry materiał rzeźbiarski .Można nastrugać różnych pajacyków i innych pamiątek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wojtek niezalogowany
27 listopada 2022r. o 4:24
Bardzo nieładnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Bal Day SPA w Zamku Kliczków!
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza