Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zbierają podpisy pod ustawą 'Tak dla in vitro" - WIDEO
~~Amarantowy Kocanki niezalogowany
28 listopada 2022r. o 10:30
~~Pomarańczowożółta Dąbrówka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Fioletowa Imperata napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ne ne napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Fioletowa Imperata napisał(a): Jak czytam te katolskie wypociny, to żygać mi się chcę! Zamknąć te ryje, które wsadzacie w sprawy inny ludzi. Won do kościołów, dzieci posłać do księży i gnić w tym waszym szambie a od wolnych ludzi odp...ić się!

Jak nie chcesz aby "ryje" wsadzały w sprawy innych ludzi, to sam nie wsadzaj swojego ryja w portfel innych ludzi! Chcesz in vitro to sobie sam to sfinansuj. Nie oceniam co kto robił za młodu, ale niech teraz nie wyciąga swojej łapy po moje pieniądza aby mógł się spełnić jako rodzic. Jest czas na rodzicielstwo. Jak ktoś to przespał to nie jest wina reszty społeczeństwa. Trudno.

Ty ! Chcesz kościoła to go sobie sam finansuj a nie wyciągasz łapy po moje pieniądze!
Zastosowana autokorekta
Ty na pewno nie dałeś grosza na żaden cel kościelny, bo na dragi ci braknie. a leczyć za czyje cie będą? albo w pierdlu ? Więc nie wypominaj.


A ile ty dałeś na in-vitro ,że tu szczekasz jak pisowski kundel .?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.