Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Mają już ponad 600 podpisów na "Tak dla in vitro". Wiemy, kto nie podpisał.
~~Makrela Angel niezalogowany
4 grudnia 2022r. o 17:55
Nie ma się co martwić o to że PiS przegra kolejne wybory.Te osobniki z PO bez planu ,wizji,bez patriotyzmu dla naszej ojczyzny ,a z pogardą,chamstwem,agresją razem ze swoimi naiwnymi wyborcami plującymi na ludzi ,którzy nie mieszczą się w ich ramach światopoglądowych ...chociaż ci nie mają żadnych poglądów ,są wyjałowieni kosumpcjonizmem,dlatego sprzedali by jak ich pupile z PO w UE własną suwerenność i w na końcu swoją wolność decydowania o sobie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Iza niezalogowany
4 grudnia 2022r. o 20:16
Niestety to smutna prawda. Totalna opozycja to tylko smutna banda antypolaków, którym urwało się koryto.
I dla tego koryta przy pomocy niemiec gotowi są podpalić demokratycznie wybrany rząd.
Totalna opozycja nie walczy dziś już z PiSem.
Totalna opozycja walczy z demokracją.
Nie potrafią wygrać wyborów w sposób uczciwy, to ujadają na ulicach. To jest kwik świń, którym społeczeństwo powiedziało - DOŚĆ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hitman niezalogowany
4 grudnia 2022r. o 21:01
Chcą aby 500mln rocznie z Waszych podatkow szło rocznie na ten cel hehe banda oszołomów :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ada niezalogowany
4 grudnia 2022r. o 21:29
PiS ze strachu przed utratą władzy traci już nędzne resztki rozumu.
Poświęca, niezbędne Polsce miliardy euro z UE dla ratowania Ziobry, największego szkodnika naszego narodu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowa Cykoria niezalogowany
4 grudnia 2022r. o 21:42
~~co za PISi dzban napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Nnbx napisał(a): Najlepsze jest to że taka Ursula Vin Der Leyen , wiele razy namawiala do posiadania 1 czy max 2 dzieci bo ślad węglowy a sama ma 7 !!!! Plebs nie może, ale elity owszem!!! Co ciekawe nie jest to przypadkowa osoba, jej dziadziuś handlował niewolnikami i wnusia nagle przewodnicząca ? To nie są przypadkowi ludzie . Z Jednej strony propaganda posiadania malej ilosci dzieci, z drugiej aborcja, i z trzeciej in vitro.
Zastanawiamy się jak towarzystwo powyżej może tak dzuałać? Że raz za aborcja potem in vitro. A to dlatego że na jendym i drugim poprostu się zarabia lub ma jakieś inne korzyści np w postaci głosów. Zarówno przemysł aborcyjny jak i in vitro to jest lawina kasy. Dlatego chca by budżet to finansował, żeby można było kraść bezkarnie i życ na korzyść polakówTy kaczy niedorozwoju .Zdania poprawnie po naszemu napisać nie potrafisz ,a o polityce prorodzinnej się wypowiadasz ,
Do chlewa analfabeto ,tam twoje miejsce świniopasie

Rozumiem że do siebie to mówisz? O tym niedorozwoju??? Erudyta od siedmiu boleści się odezwał hahahhahahahahah
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroczarny Pomidor niezalogowany
5 grudnia 2022r. o 23:53
~~Hitman napisał(a): Chcą aby 500mln rocznie z Waszych podatkow szło rocznie na ten cel hehe banda oszołomów :D


Ale Jak PIS 2,7 miliarda z naszych podatków przeznacza na TVP szczujnię to jest okej banda złodziei .!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroczarny Pomidor niezalogowany
6 grudnia 2022r. o 13:43
~~Makrela Angel napisał(a): Nie ma się co martwić o to że PiS przegra kolejne wybory.Te osobniki z PO bez planu ,wizji,bez patriotyzmu dla naszej ojczyzny ,a z pogardą,chamstwem,agresją razem ze swoimi naiwnymi wyborcami plującymi na ludzi ,którzy nie mieszczą się w ich ramach światopoglądowych ...chociaż ci nie mają żadnych poglądów ,są wyjałowieni kosumpcjonizmem,dlatego sprzedali by jak ich pupile z PO w UE własną suwerenność i w na końcu swoją wolność decydowania o sobie .

A jaki plan ma PIS ,chyba żeby dalej dymać i ogłupiać Polaków za ich pieniądze .?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Super niezalogowany
6 grudnia 2022r. o 14:11
Prezydent Poznania Pan Jaśkowiak poinformował ,że dzięki dofinansowaniu przez samorząd dzięki in vitro w Poznaniu urodziło się 435 zdrowych dzieciaczków ,natomiast Kaczyński w dalszym ciągu nie spłodził potomka .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.