Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pogrzeb tak, ale bez mszy
~~Jan niezalogowany
14 grudnia 2022r. o 23:42
Wilki są pod ochroną to biskup nie wiadomo czy go zabierze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Perukowiec niezalogowany
15 grudnia 2022r. o 8:07
~~Jan napisał(a): Inkwizycja była wśród protestantów?

Nie, nie tylko wśród protestantów, ale właśnie u nich była najbardziej okrutna. Poza tym piszesz jakby to inkwizytorzy byli sędziami. Oni pełnili tylko rolę prokuratorów. Wyroki wydawały sądy świeckie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
15 grudnia 2022r. o 8:08
~~Wesoły Romek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): A co do bogactw kapłanów, powiem krótko - mniej TVN-u.

Nie piedrol Wielebny co? o majątku Flaszki Głodzia słyszałeś, a o "kapciowym Dziwiszu? stać go było by se kochanka z Włoch sprowadzić , za krew i włosy JP2 :) sprawdż ile kler nakradł już ziemi i dalej kradnie, lewacka Unia ale po dopłaty za ziemię to złodziejskie łapy wyciągają :)

Powtórzę jeszcze raz. Mniej TVN-u
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowy Modrzew niezalogowany
15 grudnia 2022r. o 8:30
Dlaczego, kim dla Ciebie jest Wilk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jan niezalogowany
15 grudnia 2022r. o 11:22
To tylko aluzja do nazwiska, ale skoro biskup jeszcze go nie zabrał to jest pod ochronką. Pójdzie kiedyś do innej parafii i będzie robił to samo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.