Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zmiażdżony radiowóz, policjanci w szpitalu. Koszmar na A4
~~Brudnobiała Kuningamia niezalogowany
8 grudnia 2022r. o 11:11
A ty prorok, czy co?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobrązowa Firletka niezalogowany
8 grudnia 2022r. o 11:29
~~Szaroczarny Pomidor napisał(a): Autostrada A4 to droga do nieba ,zawsze jak nią jadę to się zastanawiam czy dojadę do zjazdu na A3 gdzie już jest bardzo fajna i bezpieczna jazda .
Co do zdrowia policjantów to życzę im szybkiego powrotu do zdrowia .



A gdzież to w Polsce jest A3?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wielbłądzi Krokus niezalogowany
8 grudnia 2022r. o 14:02
~~Ciemnobrązowa Firletka napisał(a): Pytanie czy zabezpieczyli stojący radiowóz choćby trójkątem czy jak zwykle stanęli byle jak i zaświecili niebeskiego koguta na dachu auta?

A Ty przepraszam bardzo uważasz, że trojkat lepiej zabezpiecza niż ich koguty widoczne z kilkuset metrów??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitny Bukszpan niezalogowany
8 grudnia 2022r. o 16:10
trójkąt jest wymagany ,przepisami ruchu drogowego (ustawienie 100m)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~anonim niezalogowany
8 grudnia 2022r. o 16:15
co do tematu to podziele sie jak to wygląda w niemczech z moich obserwacji,,,,,, milion km już dawno pękł jazdy po RFN ie byłem świadkiem bardzo wielu zdarzeń drogowych wypadków policja autostradowa niemiecka bo tam taka jest.... nie wiem co to za policjanci byli na A4 .......duża odległość od zdarzenia w radiowozie wszystko miga i świeci policjanci w kamizelkach odblaskowych..... następnie świecące flary .....pachołki odblaskowe ,,,trójkąty odblaskowe po tych czynnościach policjanci czekają za barierkami na przyjazd cieżkiego sprzętu który zabezpiecza tyły ,,,,po to jakby busiarz czy januszek nie zauważył wypadku nie spowoduje następnej tragedii potem straż pożarna , pogotowie itp ....a ztego co pisze redaktor wynika ,Ze panowie policjanci stali blisko za cysterną i byli w radiowozie a gdzie reszta zabezpieczeń to co u niemca bo tam jest profesjonalna policja AUTOSTRADOWA z wszelkim wyposażeniem ............w polsce na A 4 to jest wyrok na życie...... mnie uczono na kursach różnych stawiasz odblaski trójkąty i spierdalasz za barierki jak chcesz ŻYĆ i dzwonisz i czekasz na reszte POMOCY
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitny Bukszpan niezalogowany
8 grudnia 2022r. o 16:40
w radiowozie siedzieli ,bo było ciepełko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolek niezalogowany
8 grudnia 2022r. o 17:11
Chciałem być policjantem ale mnie nie chcieli bo zadawałemza trudne pytania komisji i teraz są efekty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Starozłoty Śniedek niezalogowany
8 grudnia 2022r. o 17:39
calkowita amatoszczyzna w wykonaniu milicji oby dalej zyli i takich glupot nie robili winarowniez jest po stronie pszelozonych za odpowiednie nie wyposazanie radiowozow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.