Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Wedding Fair w Zamku Kliczków!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Luz na Manhattanie po wprowadzeniu parkomatów
~~nazasd niezalogowany
20 grudnia 2022r. o 11:27
~~co za PISi qtas napisał(a):
Ktoś napisał: ~~minęły napisał(a): minęły dwa weekendy od wprowadzenia parkomatów - i w obie soboty bez problemu znalazłam miejsce do parkowania na manchatanie a i wolnych było jeszcze całkiem sporo - jak widać świetny pomysł z parkomatami - szkoda że tak późno.


W sobotę się nie płaci GAMONIU.


Na manhatanie się płaci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA GRANDE w Bolesławcu
REKLAMA Poseł na Sejm RP Szymon Pogoda