Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ciało pracownika wyleciało w powietrze i wpadło przez dach do środka stacji - nowe informacje i zdjęcia
~~Zarumieniony Fiołek niezalogowany
22 stycznia 2023r. o 11:02
~~Liliowobiały Hebe napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a): Wybuchły resztki paliwa w zbiorniku

Nie paliwo tylko opary i to ich zmyliło a trzeba było tylko użyć czujnika .Wyrazy współczucia



Głowy, użyć głowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnofioletowy Kaczeniec niezalogowany
22 stycznia 2023r. o 11:07
Opary, to resztki paliwa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dziadek niezalogowany
22 stycznia 2023r. o 11:10
Nie wiem kto napisał tekst wiadomości ale wiem, że ma problem z formułowaniem przenoszonych na papier myśli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnopopielata Skimia niezalogowany
22 stycznia 2023r. o 12:20
~~Dziadek napisał(a): Nie wiem kto napisał tekst wiadomości ale wiem, że ma problem z formułowaniem przenoszonych na papier myśli.
przecież to bolec, cieszmy się, że w miarę po naszemu jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowy Słonecznik niezalogowany
22 stycznia 2023r. o 12:45
po co tyle o tym pisać , już w tv trabią wystarczy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~takata niezalogowany
22 stycznia 2023r. o 13:05
~~Brunatnopopielata Skimia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Dziadek napisał(a): Nie wiem kto napisał tekst wiadomości ale wiem, że ma problem z formułowaniem przenoszonych na papier myśli.
przecież to bolec, cieszmy się, że w miarę po naszemu jest.

tak tak dziennikarz to trudny zawód - sam Kazimierz tak mówił - jak widać słusznie bo przerasta to ich możliwości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowa Fasola niezalogowany
22 stycznia 2023r. o 13:55
To ciekawe, bo nagraniu z miejsca nie widać tego pracownika co rzekomo poleciał na dach, a jakość nagrania jest bardzo dobra.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Don Kichot niezalogowany
22 stycznia 2023r. o 14:57
Tak mi się wydaje, ale ktoś tam wszedł z papierosem.... bądź odpalał papierosa, pod drzwiami, jak drzwi były otwarte... Do tego już nie dojdziesz (choć może..., kiedyś...)
Jakby sprawdzić co spowodowało wybuch?
Przy naszym sprzęcie i policji, która łapie biednych kierowców (bo bogaci mają ich w du...). To raczej znajdzie się ktoś winny. Na pewno nie będzie to kierownictwo firmy, które na to pozwoliło. Nie będzie to nikt kto ma odpowiednią kasę.... za $ wszystko się da załatwić....
Dobrze, że w sądzie ostatecznym to się nie liczy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.