Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W Bolesławcu mamy 176 pomieszczeń nadających się na schrony
~~Pistacjowy Cytryniec niezalogowany
23 stycznia 2023r. o 21:48
Po co schrony? Parkomaty trzeba postawić przy każdej piwnicy. Od powietrza, ognia,wody i bombardowań ochroni bolesławian jego najjaśniejszość Parkingowy jednoportkowy do hymnu z HSPS,wraz z swoją bogom podobną jadźkową świtą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
23 stycznia 2023r. o 21:54
~~Pistacjowy Cytryniec napisał(a): Po co schrony? Parkomaty trzeba postawić przy każdej piwnicy. Od powietrza, ognia,wody i bombardowań ochroni bolesławian jego najjaśniejszość Parkingowy jednoportkowy do hymnu z HSPS,wraz z swoją bogom podobną jadźkową świtą.to dobry pomysł ...
i np. 3 zyle za godzinę pobytu...;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~silwek niezalogowany
23 stycznia 2023r. o 22:33
~~Prognoza napisał(a): to są mogiły a nie schrony , w razie ataku należy okopać się w lesie , reasumując spier................ z miasta , ale jest mały problem, nie boję się Ruskich , boję sie band polsko-ukraińskich które będą pladrowały dobytek , dlatego , potrzebny jest dostep do broni , zanim zobaczysz ruskiego w bolesławcu to wcześniej odpalisz z 10 polaków i 30 urków , którzy będą chcieli zrobic tobie wieksza krzywde od wagnerowców.

Ale ty jesteś głupi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Leśne Ruchadło niezalogowany
24 stycznia 2023r. o 0:36
~~silwek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Prognoza napisał(a): to są mogiły a nie schrony , w razie ataku należy okopać się w lesie , reasumując spier................ z miasta , ale jest mały problem, nie boję się Ruskich , boję sie band polsko-ukraińskich które będą pladrowały dobytek , dlatego , potrzebny jest dostep do broni , zanim zobaczysz ruskiego w bolesławcu to wcześniej odpalisz z 10 polaków i 30 urków , którzy będą chcieli zrobic tobie wieksza krzywde od wagnerowców.

Ale ty jesteś głupi.

~~silwek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Prognoza napisał(a):
Ale ty jesteś głupi.


Zostaw ruską gnidę, nie reaguj- zdechnie razem z Putinem.
Ruscy zostawili po sobie masę bękartów i teraz oni się uaktywniają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ok niezalogowany
24 stycznia 2023r. o 7:51
Nikt nie przechowuje worków z piaskiem, jak już to same worki i/lub sam piasek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla niezalogowany
24 stycznia 2023r. o 7:52
Zamiast upychać deweloperkę to Panie Prezydencie buduj Pan parkingi podziemne. Przydadzą się na co dzień a gdyby nie daj Bóg miało się dziać coś strasznego to będzie idealne schronienie. Rób Pan cokolwiek...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawozłota Nasturcja niezalogowany
24 stycznia 2023r. o 9:54
Zanim wybuchła ta wojna kontaktowałam się z obrona cywilną w sprawie schronów powiedziano mi że nie ma żadnego. Pod sądem zostało zamurowane pod restauracjami mafia ma kasyna a pozostałe to tylko małe dziury wykopane przez Niemców
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawozłota Nasturcja niezalogowany
24 stycznia 2023r. o 9:56
Ale właściwie po co komu schron. Ludzie do tej woli chronieni przez Boga będą wiedzieć kiedy wynieść się z miasta a administrację rakiety i piekło mogą pochłonąć zwłaszcza milicje prokuraturę agenturę i sędziów w tym budynku sądu czyli adekwatnie ruska niemiecka i nazistowska mafię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dekoracje