Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W Bolesławcu mamy 176 pomieszczeń nadających się na schrony
~~ASTRA niezalogowany
24 stycznia 2023r. o 10:08
~~Brzoskwiniowy Miłek napisał(a): Przepraszam czy my się przygotowujemy do jakiejś wojny? A nieeee to tylko nagonka medialna w temacie pisoskiej wojennej propagandy. Szkoda bo bym se postrzelał.
CZY WYPOWIEDŹ Ś.P. LECHA KACZYŃSKIEGHO W TBILISI BYŁA PROPAGANDĄ. PEWNIE WASZE MÓZGI NIE OGARNĘŁY CO POWIEDZIAŁ A WIĘC " BĘDZIE UKRAINA A PÓŹNIEJ MOŻE MÓJ KRAJ". ŚMIALI SIĘ. A OD ROKU NIE MA NIC DO ŚMIECHU.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowa Lepnica niezalogowany
24 stycznia 2023r. o 14:15
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla napisał(a): Zamiast upychać deweloperkę to Panie Prezydencie buduj Pan parkingi podziemne. Przydadzą się na co dzień a gdyby nie daj Bóg miało się dziać coś strasznego to będzie idealne schronienie. Rób Pan cokolwiek...

NP. na Zwycięstwa - 2 budynki wielorodzinne bez parkingu podziemnego w tych czasach ????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowobrązowy Jaskier niezalogowany
24 stycznia 2023r. o 16:02
Takie malutkie miasteczko, a przesiąknięte kacapską agenturą. Co drugi wpis, jak z podręcznika propagandy FSB :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bol niezalogowany
24 stycznia 2023r. o 18:34
tak jestem agentem mosadu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.