Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W Bolesławcu mamy 176 pomieszczeń nadających się na schrony
~~Marian niezalogowany
23 stycznia 2023r. o 17:58
Czy są to generalnie piwnice w budynkach wielorodzinnych?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brzoskwiniowy Miłek niezalogowany
23 stycznia 2023r. o 18:33
Przepraszam czy my się przygotowujemy do jakiejś wojny? A nieeee to tylko nagonka medialna w temacie pisoskiej wojennej propagandy. Szkoda bo bym se postrzelał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
23 stycznia 2023r. o 18:55
~~Kasztanowordzawa Tunbergia napisał(a): chce osobny artykuł z listą tych miejsc i fotkami

''jaja'' sobie robisz? ;D
ja ci odpowiem w inny sposób...
apteczka samochodowa kosztuje w ''wypasionej '' wersji około 50- 60 zł .
''dotacja '' starosty to 600 zł...
jest 176 ''schronów'' ;D

resztę sobie dopowiedz...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawobiała Frezja niezalogowany
23 stycznia 2023r. o 19:27
Dokładnie, miasto zadowolone bo jest 176 piwnic. Porażka... Panie prezydencie działaj coś, bo świat niespokojny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anna niezalogowany
23 stycznia 2023r. o 19:28
Po tych małych bunkrach chodziło się za gówniarza z zamkniętymi oczami.Nie nadają się.Sa i większe ale też się nie nadają.Ja tam myślę, że wszystko może być ale siłą mnie nie wezmą! Nastawienie moje-przyjdzcie , będzie ciekawie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Prognoza niezalogowany
23 stycznia 2023r. o 21:01
to są mogiły a nie schrony , w razie ataku należy okopać się w lesie , reasumując spier................ z miasta , ale jest mały problem, nie boję się Ruskich , boję sie band polsko-ukraińskich które będą pladrowały dobytek , dlatego , potrzebny jest dostep do broni , zanim zobaczysz ruskiego w bolesławcu to wcześniej odpalisz z 10 polaków i 30 urków , którzy będą chcieli zrobic tobie wieksza krzywde od wagnerowców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieska Szałwia niezalogowany
23 stycznia 2023r. o 21:16
~~Niebieska Roszpunka napisał(a): Aha, bo to Czarenek rządzi w Bolesławcu. Pytanie jest do Romana, co zrobił w tym zakresie po blisko roku....


Masz zbiornik retencyjny wybudowany za unijne "leśny potok " to siedź cicho i chwal pana ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistorudy Kokornak niezalogowany
23 stycznia 2023r. o 21:30
~~Brzoskwiniowy Miłek napisał(a): Przepraszam czy my się przygotowujemy do jakiejś wojny? A nieeee to tylko nagonka medialna w temacie pisoskiej wojennej propagandy. Szkoda bo bym se postrzelał.

Wyjątkowo idiotyczny komentarz. Chcesz sobie postrzelać to jedź na Ukrainę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza