Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Panowie Marcin i Kazimierz nie panują nad najlepszym portalem w powiecie

11445
PanM
27 stycznia 2023r. o 19:22
Bez komentarza szanowni panowie.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Forumowicz niezalogowany
27 stycznia 2023r. o 19:25
Nie jęcz . Właśnie to że panują pozwalają pisać prawdę o takich jak ty. Bo chyba nie zaprzeczysz że przepraszałeś .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~RFE niezalogowany
27 stycznia 2023r. o 19:26
Panowie M panują :)
Im więcej głupoty na danej stronie, tym więcej kliknięć. I klikalność rośnie, a to się przekłada na ......
PanieM, na co to się przekłada?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~okloo22 niezalogowany
27 stycznia 2023r. o 19:38
Co ten dziadek znów odwalił, że go Marczewscy wk....? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22726
Marcin Marczewski
27 stycznia 2023r. o 19:59
Panujemy nad najlepszym portalem w mieście! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JaJan niezalogowany
27 stycznia 2023r. o 20:05
Marcin Marczewski napisał(a): Panujemy nad najlepszym portalem w mieście! :)

Nazwisko Troljana zamienia się tu cudownie w " kocham pis " a nazwisko właściciela można opluwać .
A wy chcecie tu sprawiedliwości . A może chcecie też prawa ?.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
27 stycznia 2023r. o 20:21
no nie chcem ale muszem...
nazwisko tego gościa nie jest tajemnicą bo sam je tu niejednokrotnie publikował a tym bardziej upublicznił je kandydując na prezydenta miasta...tym samym stał się osobą publiczną ...
po tym jak te wybory przerżnął nie raz i nie dwa je tu publikował a więc sam wyrażał zgodę na to by się do niego tak odnosić...
ja natomiast nigdy nie wyraziłem na to zgody a jednego za min. takie praktyki pozwałem i postawiłem przed sądem ...
zapewne wielu pamięta...
teraz ten gościu ponownie nie mając żadnych dowodów na to kto pisze komentarz przypominający mu o tym że kogoś oczernił nagle podaje otwartym tekstem moje dane...
więc jak to skomentujesz ty tam u góry oczekujący ''prawa'' ;D
ten gość nie tylko podaje tu moje dane ale i podobnie jak jego dawny koleżka nawet mnie straszył więc?

nie chce mi się ,po prostu nie chce mi się z nim szarpać w sądzie bo bardziej budzi we mnie litość niż chęć jakiegoś odwetu ...
jeśli coś jednak piszę a co on uznaje za kłamstwo proszę bardzo...wie przecież gdzie jest sąd bo przecież przed nim stawał...;D


to jak ''panie'' em ...kogo jeszcze oczerniłeś? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kolo11 niezalogowany
27 stycznia 2023r. o 20:49
Bo się już pogubiłem... jażąb i dziadek nie są już funflami? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.