Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zebrali 400 kilogramów kasy - rozmowa z Michałem Szwedem [WIDEO]
~~Pawi Zawilec niezalogowany
1 lutego 2023r. o 7:45
A z czego Owsiak stał się milionerem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielony Pierwiosnek niezalogowany
1 lutego 2023r. o 7:55
~~Pawi Zawilec napisał(a): A z czego Owsiak stał się milionerem?

nawet jak czesc kasy idzie dla Owsiaka - a zapewne tak jest - to i tak bede dawal na WOSP!
do konca swiata i jeden dzien dluzej!
a te zlodzieje z wiejskiej niech sie bujajo...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawy Rdest niezalogowany
1 lutego 2023r. o 8:07
Może nie ten kaliber ale San Escobar też budował szkoły, szpitale, fundował domy dziecka. Ludzie go kochali... A robił to właśnie po to żeby zawsze ludzie za nim stali i tak było. Prosty mechanizm.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pero niezalogowany
1 lutego 2023r. o 8:12
Czyli co by nie mówić, ludziom za rządów PIS lepiej się finansowo powodzi. BRAWO PIS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiedźma niezalogowany
1 lutego 2023r. o 8:39
~~Tygyg napisał(a): CIEKAWE ILE Z TEJ SUMY PÓJDZIE DO KIESZENI OWSIAKOWI????!!!!

Jak nie wiesz, to poczytaj prasę z poprzedniego tygodnia, to się dowiesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gołębi Wiąz niezalogowany
1 lutego 2023r. o 8:50
~~xyz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ napisał(a): Czy ktoś ma info ile do puszki wrzucił Owsiak ? Szukałem w necie ale nie znalazłem. Przykład idzie od góry to pewnie sporo .......


Cepie Owsiak do puszki wrzucił całe swoje serce a ile wrzucił do puszki Rydzyk i Kaczyński ?


Dwa serca...... :D Czyli więcej....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~D niezalogowany
1 lutego 2023r. o 8:52
Bernard napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ napisał(a): Czy ktoś ma info ile do puszki wrzucił Owsiak ? Szukałem w necie ale nie znalazłem. Przykład idzie od góry to pewnie sporo .......


Tony swojego zdrowia i zaangażowania przez 31 lat.


Pewnie po godzinach spędzonych na pracy w fabryce robił to wszystko......za darmola......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Michał Szwed niezalogowany
1 lutego 2023r. o 9:00
Drodzy państwo, trudno czyta się takie bzdury na temat akcji, fundacji, czy samego Jurka Owsiaka. Piszą Państwo, że pieniądze trafiają do kieszeni Owsiaka. Na stronach fundacji można znaleźć rozliczenie z każdego roku. Jeśli mają Państwo dowody na to, że ktoś kradnie pieniądze lub je przywłaszcza to nic nie stoi na przeszkodzie aby złożyć zawiadomienie do odpowiednich służb. Ponad to myślę, że obecna władza nie jest sympatykiem Jurka Owsiaka i jeśli miała by chociaż cień podejrzeń popartych dowodami to napewno już widzieli byśmy w TVP sceny jak z amerykańskiego filmu jak grupa AT o godz. 6.00 wkracza do mieszkania Państwa Owsiak i wywleka Jurka w kajdankach. Proszę się nad tym zastanowić i nie pisać bzdur bo w internecie nic nie ginie i nikt nie jest anonimowy.

Michał Szwed
Szef Bolesławieckiego Sztabu WOŚP
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza