Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zebrali 400 kilogramów kasy - rozmowa z Michałem Szwedem [WIDEO]
~~Krwawosiny Goździk niezalogowany
1 lutego 2023r. o 9:17
~~Pawi Zawilec napisał(a): A z czego Owsiak stał się milionerem?

A Morawiecki to z czego przekazał żonie 15 milionów ?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwawosiny Goździk niezalogowany
1 lutego 2023r. o 9:19
~~Gołębi Wiąz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~xyz napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ napisał(a): Czy ktoś ma info ile do puszki wrzucił Owsiak ? Szukałem w necie ale nie znalazłem. Przykład idzie od góry to pewnie sporo .......


Cepie Owsiak do puszki wrzucił całe swoje serce a ile wrzucił do puszki Rydzyk i Kaczyński ?

Dwa serca...... :D Czyli więcej....

Oj durak z ciebie i cham
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
1 lutego 2023r. o 9:23
~~Michał Szwed napisał(a): Drodzy państwo, trudno czyta się takie bzdury na temat akcji, fundacji, czy samego Jurka Owsiaka. Piszą Państwo, że pieniądze trafiają do kieszeni Owsiaka. Na stronach fundacji można znaleźć rozliczenie z każdego roku. Jeśli mają Państwo dowody na to, że ktoś kradnie pieniądze lub je przywłaszcza to nic nie stoi na przeszkodzie aby złożyć zawiadomienie do odpowiednich służb. Ponad to myślę, że obecna władza nie jest sympatykiem Jurka Owsiaka i jeśli miała by chociaż cień podejrzeń popartych dowodami to napewno już widzieli byśmy w TVP sceny jak z amerykańskiego filmu jak grupa AT o godz. 6.00 wkracza do mieszkania Państwa Owsiak i wywleka Jurka w kajdankach. Proszę się nad tym zastanowić i nie pisać bzdur bo w internecie nic nie ginie i nikt nie jest anonimowy.

Michał Szwed
Szef Bolesławieckiego Sztabu WOŚP


Oni czyli PISowska patologia nie może tego ścierpieć , że ludzie ufają Owsiakowi a nie Kaczyńskiemu i Ziobrze .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Myszaty Pierwiosnek niezalogowany
1 lutego 2023r. o 9:24
~~Krwawosiny Goździk napisał(a): A Morawiecki to z czego przekazał żonie 15 milionów ?



Bo miał dobre serce...:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Myszaty Pierwiosnek niezalogowany
1 lutego 2023r. o 9:26
~~Michał Szwed napisał(a): Drodzy państwo, trudno czyta się takie bzdury na temat akcji, fundacji, czy samego Jurka Owsiaka. Piszą Państwo, że pieniądze trafiają do kieszeni Owsiaka. Na stronach fundacji można znaleźć rozliczenie z każdego roku. Jeśli mają Państwo dowody na to, że ktoś kradnie pieniądze lub je przywłaszcza to nic nie stoi na przeszkodzie aby złożyć zawiadomienie do odpowiednich służb. Ponad to myślę, że obecna władza nie jest sympatykiem Jurka Owsiaka i jeśli miała by chociaż cień podejrzeń popartych dowodami to napewno już widzieli byśmy w TVP sceny jak z amerykańskiego filmu jak grupa AT o godz. 6.00 wkracza do mieszkania Państwa Owsiak i wywleka Jurka w kajdankach. Proszę się nad tym zastanowić i nie pisać bzdur bo w internecie nic nie ginie i nikt nie jest anonimowy.

Michał Szwed
Szef Bolesławieckiego Sztabu WOŚP



Tu chodzi o to ile sam Jurek wrzucił do puszki. Na stronie fundacji tego nie ma no i w necie tez nie ma.... a przykład ponoć idzie od góry więc Jurek pewnie nie szczędził grosza.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysi Żagwin niezalogowany
1 lutego 2023r. o 9:45
Pan M. Szwed jest tak samo zmanipulowany, jak i wszyscy wyznawcy J. Owsiaka, którego fundacja i zatrudnione przez nią spółki rodzinne Jerzego nie łamią prawa, a zatem policja, prokuratura i sądy nie mogą nic zrobić. Tak, jak i inne władze. Rzecz idzie o to, jak środki za zbiórki akcji WOŚP są dzielone dzielone przez fundację, w jaki sposób i od kogo WOŚP nabywa sprzęt, na jakich zasadach (a właściwie bez zasad) ten sprzęt jest przekazywany placówkom medycznym i dlaczego z pieniędzy zbieranych przez wolontariuszy i sztaby WOŚP organizowane są imprezy nie mające nic wspólnego z lansowanymi hasłami poszczególnych akcji Orkiestry. W swoim zaraniu WOŚP była piękną, jednoczącą ludzi akcją charytatywną. Z biegiem lat stała się biznesem rodziny p. Owsiaka i akcją politykierską. I niech tam, co to innych obchodzi, jak donatorzy wydają swoje pieniądze. Chcą dla p. Owsiaka, ich sprawa. Tylko dajcie już sobie siana z dopisywaniem WOŚP jakiś pięknych idei.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bardziej znajomy niż kolega niezalogowany
1 lutego 2023r. o 10:01
Ja sobie dałem spokój z WOŚP jak Owsiak zaczął dzielić i politykować. gdyby tego nie robił i nie robił kokosów, to byłby wspierany przez wszystkie opcje i Polaków. Patrz ś.p. Marek Kotański...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Cyprysik niezalogowany
1 lutego 2023r. o 12:56
~~Krwawosiny Goździk napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Gołębi Wiąz napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~xyz napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ napisał(a): Czy ktoś ma info ile do puszki wrzucił Owsiak ? Szukałem w necie ale nie znalazłem. Przykład idzie od góry to pewnie sporo .......


Cepie Owsiak do puszki wrzucił całe swoje serce a ile wrzucił do puszki Rydzyk i Kaczyński ?

Dwa serca...... :D Czyli więcej....
Oj durak z ciebie i cham

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.