Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
WOŚP w Bolesławcu zebrał już prawie milion złotych!
~~jerzy niezalogowany
6 lutego 2023r. o 10:28
... nie dałem na Owsiaka, wrzuciłem na tacę jedyne 20 PLN
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczerwona Poziomka niezalogowany
6 lutego 2023r. o 10:45
~~jerzy napisał(a): ... nie dałem na Owsiaka, wrzuciłem na tacę jedyne 20 PLN


Nędzna prowokacja na chrześcijan. Puknij się w głowę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pszeniczna Szachownica niezalogowany
6 lutego 2023r. o 11:02
~~jerzy napisał(a): ... nie dałem na Owsiaka, wrzuciłem na tacę jedyne 20 PLN


Bo jesteś typowy pisowiec
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązoworuda Miesiącznica niezalogowany
6 lutego 2023r. o 12:08
~~Pszeniczna Szachownica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~jerzy napisał(a): ... nie dałem na Owsiaka, wrzuciłem na tacę jedyne 20 PLN


Bo jesteś typowy pisowiec

... dziękuję, zgadzam się z tą opinią,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązoworuda Miesiącznica niezalogowany
6 lutego 2023r. o 12:10
~~Brunatnoczerwona Poziomka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~jerzy napisał(a): ... nie dałem na Owsiaka, wrzuciłem na tacę jedyne 20 PLN


Nędzna prowokacja na chrześcijan. Puknij się w głowę.

nie muszę pukać się w głowę, bo to rozmyślne działanie od wielu - bardo wielu lat, a chrześcijaninem jestem i zazwyczaj wiem, co robić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wesoły Romek niezalogowany
6 lutego 2023r. o 12:38
~~Rudobrązowy Czosnaczek napisał(a): Ile z tego trafia do prywatnych kieszeni Owsiaka i członków jego rodziny?

Ty się puknij w ten PISnięty łeb :) może byś zapytał ile kasy z Naszych podatków kradną PISie sqrwysyny? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pszeniczna Szachownica niezalogowany
6 lutego 2023r. o 13:05
WOŚP to znakomita inicjatywa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Juzek niezalogowany
6 lutego 2023r. o 13:08
Kraj podzielony na lewo i prawo. Te same mordy nas wyprzedały a wy wierzycie ze to jakaś różnica . Ludzie solidaryzujecie się wbrew stroną. Dopóki tak będzie to nie liczcie na poprawę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza