Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
KONKURS: Wygraj płytę z debiutanckim singlem Natalii Pławiak
~~Płowoszara Słonecznica niezalogowany
10 marca 2023r. o 13:48
Wspaniałe jest to jak Ludzie mają odwagę i pozytywne marzenia które z czasem udaje się zrealizować . Utwór wpada w ucho :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Joanna Barszczyńska niezalogowany
10 marca 2023r. o 14:46
San Francisco chodzi mi dzisiaj po głowie od samego RANA!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Joanna Barszczyńska cz2 niezalogowany
10 marca 2023r. o 14:48
Natalia to cudowna osoba, wspaniała przyjaciółka i najlepszy kompan do śpiewania piosenek Krzysztofa Krawczyka! Singiel Natalii to ogromny sukces, jestem z niej naprawdę dumna i wierzę, że podbije świat! :)
Czemu chciałabym wygrać ten singiel? Żeby codziennie móc przypominać sobie przy dźwiękach San Francisco tę chwilę, gdy bliska mi osoba spełnia swoje marzenia! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Joanna Barszczyńska cz3 niezalogowany
10 marca 2023r. o 15:19
A jaką ma figurę i piekne oczy, prawie jak Krzysztof Krawczyk. Sama chciała bym taką mieć :) dlatego chce wygrać ten singiel! Dodatkowo jak podbije kiedyś świat to sprzedam go z dużym zyskiem! :) Z góry dziękuję!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fifi niezalogowany
10 marca 2023r. o 15:52
Natalia to wspaniała dziewczyna o niecodziennym głosie! Wierzę że to jest jej pierwszy krok do wielkiej kariery! Jest też zagorzałą fanką Króla Polskiej Piosenki Krzysztofa Krawczyka! A to tylko dodaje uroku jej talentowi, który niewątpliwe posiada!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bleghhhhh niezalogowany
10 marca 2023r. o 17:41
Kolejna bezpłciowa melodia, promowana na siłę przez znajomych i rodzinę - gdyby utwór był dobry to nie trzeba by stalkować wszystkich o polubienia na Facebooku. I do tego ta maniera w śpiewaniu i śledzikowanie. Natalko głos może i jakiś masz, ale pójdź do jakiegoś porządnego nauczyciela śpiewu bo da się coś z tym zrobić. Póki co piosenka niczym się nie wyróżnia - ani melodią, ani tekstem. Sukcesu ogólnopolskiego raczej nie wyczuwam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nacia112 niezalogowany
10 marca 2023r. o 23:44
Utwór dla mnie jest bardzo wzruszający. Podoba mi się kolorystyka, która przypomina mi o czerwcowym wieczorze z nutą tajemniczości w ciemnych barwach
Już taki zmierzch. Ciepłe dni kiedy możemy się ubrać lżej i wystroić. Piękny głos. Piosenka, która pozwala na letnie wspomnienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasia K niezalogowany
11 marca 2023r. o 7:23
Przepiękny utwór! W dodatku śpiewany nie tylko przez świetną wokalistkę, ale i przez piękną osobę, nie tylko pod względem wyglądu! Sam utwór przenosi nas do odległego San Francisco i pozwala na moment odpocząć od trudów życia codziennego. Dlaczego powinnam wygrać debiutancki singiel? W trudnych momentach chciałabym mieć możliwość przenieść się na moment do San Francisco i zapomnieć o wszystkim,a w dobrych momentach chciałabym włączyć płytę na imprezie, aby przenieść się w świat wspomnień wraz z przyjaciółmi. Cytując użytkownika Nacia112 ,,Piosenka, która pozwala na letnie wspomnienia"- chciałabym w związku z tym takie budować,więc niezbędny jest mi ta płyta. Na bank będzie fundamentem do pięknych wspomnień i będzie puszczana przed płytą Krzysztofa Krawczyka na imprezach. Patrząc na moją półkę w salonie mam w marzeniach tylko jedno... ,, tu na razie jest ściernisko, ale będzie San Francisco". Mówią,że marzenia się spełniają-zobaczymy... :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.