Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Głośny dokument TVN o Janie Pawle II okiem historyka
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
11 maja 2024r. o 6:24
W Polsce Episkopat ma mentalność dawnego magazyniera z GS i pastucha z PGR, pilnować, wyspać się w pracy a co się da to ściągnąć do chałupy i bronić jak niepodległości by mieć za co pić. Niestety ale zaczęło się to dziać z błogosławieństwem JP II i przywództwem J. Glempa, takie to przesłanki do ich "świętości". Ceniłem K. Wojtyłę jako kapłana i jeszcze krakowskiego biskupa, także jego rozprawki filozoficzne ale później rola go przerosła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnożółta Pernecja niezalogowany
11 maja 2024r. o 21:57
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): W Polsce Episkopat ma mentalność dawnego magazyniera z GS i pastucha z PGR, pilnować, wyspać się w pracy a co się da to ściągnąć do chałupy i bronić jak niepodległości by mieć za co pić. Niestety ale zaczęło się to dziać z błogosławieństwem JP II i przywództwem J. Glempa, takie to przesłanki do ich "świętości". Ceniłem K. Wojtyłę jako kapłana i jeszcze krakowskiego biskupa, także jego rozprawki filozoficzne ale później rola go przerosła.

Ty miernoto byłemu papieżowi Karolowi to nie zasłużyłeś by buty wiązać? A powiedz skąd się biorą takie miernoty? Dzieci czy wnuki SBeków? Was się powinno wyłapać i zrobić porządek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnożółta Pernecja niezalogowany
11 maja 2024r. o 21:58
Ale w końcu przyjdzie na to czas..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoczarna Lobelia niezalogowany
14 maja 2024r. o 5:09
Głośny to jest zespół Modern Taking
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~blackjack_stml niezalogowany
6 czerwca 2024r. o 17:36
play free keno play free keno .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wrzosowy Sit niezalogowany
6 czerwca 2024r. o 18:31
Niedługo będziecie mieli dzieci LGBT z penisami na głowach i będziecie zadowoleni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszara Śnieguliczka niezalogowany
7 czerwca 2024r. o 12:59
~~Wrzosowy Sit napisał(a): Niedługo będziecie mieli dzieci LGBT z penisami na głowach i będziecie zadowolenity bardziej się patrz by twoje dziecko jakiemuś klesze nie zlizywało z kolan bitej śmietanki..
a jeśli do tego dojdzie mam nadzieję że będziesz zadowolony bo to przecież ''świnty człowiek'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Chester niezalogowany
7 czerwca 2024r. o 13:06
TVN i wszystko jasne. Szkoda, że nie udało się zamknąć tej stacji, gdy była okazja. PO nie miało skrupułów podczas szturmu na Telewizję Publiczną. Mam nadzieję, że po zmianie władzy z TVN-u pozostanie tylko wspomnienie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.