Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Policyjny pościg zakończony wypadkiem - ZOBACZ WIDEO
~~Kasztanowy Wrzosiec niezalogowany
20 marca 2023r. o 12:18
Policja urządza w mieście pościgi i łapanki, narażając obywateli na utratę zdrowia,, życia i straty materialne. Złapanie przestęocy kosztem zdrowia i strat obywateli to żaden sukces a wręcz porażka !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
20 marca 2023r. o 12:20
wyposażyć ich w granatniki....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Turkusowy Krokus niezalogowany
20 marca 2023r. o 13:27
~~Jolka napisał(a): Kiedyś milicja wiedziała jak się z takimi obchodzić- ścieżka zdrowia i następnym razem pomyślałby dwa razy przed ucieczką.

Taaak ja pamiętam milicje niczym się nie różniła od policji poza lansem i marketingiem. Niewinnym urządzali takie ścieżki zdrowia że do końca byli ich więźniami. Mój ojciec kiedy umierał wyciąga ręce i mówi zakładamy ... Przeżywał całe swoje życie ... Tu go zniszczyli moje rodzeństwo nie wiedziało co on robil ale ja pamiętam i ja was tak nienawidzę że to więzienie i ta wasza zbrodnia przeszła na mnie dopuki nie pomszczę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielony ludek niezalogowany
20 marca 2023r. o 15:11
A ten naćpany i z zakazem, nie narażał obywateli?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Turkusowy Krokus niezalogowany
20 marca 2023r. o 17:19
~~Zielony ludek napisał(a): A ten naćpany i z zakazem, nie narażał obywateli?

Zamyka się ulice o ile mój liberalny mózg mi mówi a skoro jechał aż. Z Legnicy :-) fujary chcieliście się celowo polansowac i wykazać pościgiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sczerniała Cieszynianka niezalogowany
20 marca 2023r. o 21:39
Tylko ucirpieli niewinni ludzie!Co ci policjianci wyprawiają? To nie miejsce na rajd!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ss niezalogowany
21 marca 2023r. o 19:44
oby cwel z audi zdechł !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.