Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy Spółdzielnia Mieszkaniowa "Bolesławianka" prawidłowo nalicza opłaty?
~~Mieszkaniec niezalogowany
22 marca 2023r. o 17:27
Jaki podzielnik by nie był to i tak mierzy co chce. Prawdziwy miernik ciepła mierzy temperaturę wody na wejściu, wyjściu i przepływ wody i z tego robi pomiar . Cała reszta mierników i podzielników to jest nic nie warte. Ludziom się tylko wydaje że coś mierzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pożółkły Bodziszek niezalogowany
22 marca 2023r. o 20:36
Gdyby SM prawidłowo rozliczała koszty, to nie przegrałaby sprawy w sądzie. A to jest tylko czubek góry lodowej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ksywka niezalogowany
22 marca 2023r. o 21:33
~~Mieszkaniec napisał(a): Jaki podzielnik by nie był to i tak mierzy co chce. Prawdziwy miernik ciepła mierzy temperaturę wody na wejściu, wyjściu i przepływ wody i z tego robi pomiar . Cała reszta mierników i podzielników to jest nic nie warte. Ludziom się tylko wydaje że coś mierzą.

We Wrocławiu spółdzielnie to samo robią. Kropka w kropkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mieszkaniec niezalogowany
22 marca 2023r. o 21:59
Nie ważne, co naliczy spółdzielnia, ile się pomyli, jak zawyżą koszty, jaką niegospodarnością się wykażą... za wszystko i tak musi zapłacić mieszkaniec. W księgowości i prezesi spółdzielni śmieją się w oczy ludziom, którzy muszą płacić ciężkie pieniądze na ich utrzymanie. Wystarczy sprawdzić ile biorą kasy na swoje wynagrodzenia i ile co roku mają podwyżki.
PS. wiecie kto się składa na ich wysokie wynagrodzenia ? Odp. mieszkańcy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoróżowy Koleus niezalogowany
23 marca 2023r. o 7:35
~~Pożółkły Bodziszek napisał(a): Gdyby SM prawidłowo rozliczała koszty, to nie przegrałaby sprawy w sądzie. A to jest tylko czubek góry lodowej.A czy ty wiesz czego dotyczyla sprawa w sadzie? Bo powtarzasz bzdury
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Bal Day SPA w Zamku Kliczków!