Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy Spółdzielnia Mieszkaniowa "Bolesławianka" prawidłowo nalicza opłaty?
~~Miodowa Kufea niezalogowany
21 marca 2023r. o 20:37
~~Ja napisał(a): Mowa o Łukasiewicza, a na zdjęciu Gałczyńskiego. Autor nie dał z siebie nawet 30%...

to też spółdzielnia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xyz niezalogowany
21 marca 2023r. o 22:45
Spółdzielnia zwołuje zebrania w godzinach,w których ludzie pracują.Na mojej ulicy było w piątek o godz. 11.Pamiętam zebrania o godz.16 czy 17 ,gdy prezesem był pan Hetel.Teraz jak widać jest to niemożliwe.Przecież pracownicy spółdzielni pobierają pensje z naszych czynszów.My ,członkowie spółdzielni składamy się na ich pensje.Życzyłbym sobie,żeby nie pozbawiano zarówno mnie jak i innych, pracujących mieszkańców możliwości uczestniczenia w zebraniach.Robi się z nas idiotów,którzy jeszcze za to płacą.Odnośnie opłat za co.W ubiegłym roku ludzie z wieżowca przy Jana Pawła 50 zapłacili za nowe podzielniki a zostali rozliczeni za metraż.To przypomina serial Alternatywy 4.Chyba ktoś nie ogarnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bandyci będą siedzieć niezalogowany
22 marca 2023r. o 1:50
~~pisowskie rozbiory Polski napisał(a): Polska jest jedynym krajem w Europie gdzie premier rządu pinokio zarabia na inflacji a wcześniej na kościelnych przekrętacha jeszcze wcześniej zrobił fortunę na pandemii. Idźcie na wybory !


Teraz ponokio robi wałki na wojnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieska Czarnuszka niezalogowany
22 marca 2023r. o 6:44
~~Xyz napisał(a): Spółdzielnia zwołuje zebrania w godzinach,w których ludzie pracują.Na mojej ulicy było w piątek o godz. 11.Pamiętam zebrania o godz.16 czy 17 ,gdy prezesem był pan Hetel.Teraz jak widać jest to niemożliwe.Przecież pracownicy spółdzielni pobierają pensje z naszych czynszów.My ,członkowie spółdzielni składamy się na ich pensje.Życzyłbym sobie,żeby nie pozbawiano zarówno mnie jak i innych, pracujących mieszkańców możliwości uczestniczenia w zebraniach.Robi się z nas idiotów,którzy jeszcze za to płacą.Odnośnie opłat za co.W ubiegłym roku ludzie z wieżowca przy Jana Pawła 50 zapłacili za nowe podzielniki a zostali rozliczeni za metraż.To przypomina serial Alternatywy 4.Chyba ktoś nie ogarnia.

~~Xyz napisał(a): Spółdzielnia zwołuje zebrania w godzinach,w których ludzie pracują.Na mojej ulicy było w piątek o godz. 11.Pamiętam zebrania o godz.16 czy 17 ,gdy prezesem był pan Hetel.Teraz jak widać jest to niemożliwe.Przecież pracownicy spółdzielni pobierają pensje z naszych czynszów.My ,członkowie spółdzielni składamy się na ich pensje.Życzyłbym sobie,żeby nie pozbawiano zarówno mnie jak i innych, pracujących mieszkańców możliwości uczestniczenia w zebraniach.Robi się z nas idiotów,którzy jeszcze za to płacą.Odnośnie opłat za co.W ubiegłym roku ludzie z wieżowca przy Jana Pawła 50 zapłacili za nowe podzielniki a zostali rozliczeni za metraż.To przypomina serial Alternatywy 4.Chyba ktoś nie ogarnia.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ella niezalogowany
22 marca 2023r. o 6:50
~~Xyz napisał(a): Spółdzielnia zwołuje zebrania w godzinach,w których ludzie pracują.Na mojej ulicy było w piątek o godz. 11.Pamiętam zebrania o godz.16 czy 17 ,gdy prezesem był pan Hetel.Teraz jak widać jest to niemożliwe.Przecież pracownicy spółdzielni pobierają pensje z naszych czynszów.My ,członkowie spółdzielni składamy się na ich pensje.Życzyłbym sobie,żeby nie pozbawiano zarówno mnie jak i innych, pracujących mieszkańców możliwości uczestniczenia w zebraniach.Robi się z nas idiotów,którzy jeszcze za to płacą.Odnośnie opłat za co.W ubiegłym roku ludzie z wieżowca przy Jana Pawła 50 zapłacili za nowe podzielniki a zostali rozliczeni za metraż.To przypomina serial Alternatywy 4.Chyba ktoś nie ogarnia.

Żeby Pan(i) wiedział jaką wypłatę pani prezes przutula co miesiąc,to by się Pan przewrócił. Za czasów Alternatywy 4 ,to było chociaż wiadomo po co istnieją spółdzielnie,a dziś one nie pełnią żadnej niezbędnej funkcji,oprócz pobierania horrendalnych czynszów. Np moja mama za własne mieszkanie 67 m płaci już ponad 800 zł. Dziwię się,że pospolite ruszenie nie obaliło jeszcze tego przybytku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~z drugiej strony niezalogowany
22 marca 2023r. o 7:35
jeżeli wengiel od 2021 do 2022 podrożał o 350% to i tak nieźle że opłata za ogrzewanie wzrosła tylko o 76%.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~złodzieje i hosztaplerzy niezalogowany
22 marca 2023r. o 8:13
~~z drugiej strony napisał(a): jeżeli wengiel od 2021 do 2022 podrożał o 350% to i tak nieźle że opłata za ogrzewanie wzrosła tylko o 76%.

Wykres cen wegla teraz:
https://www.wnp.pl/gornictwo/notowania/ceny_wegla/?zakres=4
Cena giełdowa teraz około 130$. A jakie są ceny w składach ?
Jak coś rośnie to szybko podwyższają, a jak tanieje to cena pozostaje ta po podwyżce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~a w niezalogowany
22 marca 2023r. o 8:23
~~złodzieje i hosztaplerzy napisał(a): https://www.wnp.pl/gornictwo/notowania/ceny_wegla/?zakres=4

a w 2021 było około 80 - więc prawie 200% rdr
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.