Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Smacznie, niedrogo i na wynos zjesz w Restauracji Zielony Dom w Bolesławcu
~~Burgundowy Bratek niezalogowany
27 marca 2023r. o 18:21
Lokalizacja tych smaków trochę nie po drodze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
27 marca 2023r. o 18:41
Wielokrotnie odwiedziłam tą jadłodajnie z rodzinką, wszystko było dobre i ciepłe. Polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnofioletowa Iglica niezalogowany
27 marca 2023r. o 19:47
~~Pytam napisał(a): Dziwne, cena jest jedna,to jaka?Nie rozumiem,kotlet jest droższy,surowka,przecież nie jest w cenie kotleta...itd.To jak to liczą...
Jak rany, co tu jest niezrozumiałe?? Idziesz, bierzesz talerz/pojemnik i ładujesz wedle uznania: kotlet, ziemniaki, surówka, albo dwa kotlety i surówka, albo góra kopytek i kotlet itp itd., ważą, płacisz ile tam wyjdzie i zjadasz. Takie trudne?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladozielona Celozja niezalogowany
27 marca 2023r. o 21:35
~~Jasnofioletowa Iglica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pytam napisał(a): Dziwne, cena jest jedna,to jaka?Nie rozumiem,kotlet jest droższy,surowka,przecież nie jest w cenie kotleta...itd.To jak to liczą...
Jak rany, co tu jest niezrozumiałe?? Idziesz, bierzesz talerz/pojemnik i ładujesz wedle uznania: kotlet, ziemniaki, surówka, albo dwa kotlety i surówka, albo góra kopytek i kotlet itp itd., ważą, płacisz ile tam wyjdzie i zjadasz. Takie trudne?

głąb nie wie ile to kilogram to głodny będzie chodził i 0zł zapłaci lub z kontenera nad ranem resztki wyciągnie BonApettit
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrązowa Trzmielina niezalogowany
27 marca 2023r. o 21:52
To ile to będzie, za kg ziemniaków, jestem vege, jadam tylko ziemniaki, taka dieta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Les niezalogowany
28 marca 2023r. o 6:45
~~Rdzawobrązowa Trzmielina napisał(a): To ile to będzie, za kg ziemniaków, jestem vege, jadam tylko ziemniaki, taka dieta.
To twój problem ja jem same mięcho i się wyrówna. Jest przepysznie polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gołębi Hebe niezalogowany
28 marca 2023r. o 8:29
Szczerze mówiąc to nie urywa, ceny także wysokie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burgundowy Bratek niezalogowany
28 marca 2023r. o 16:08
"Nie ważne czy piszą dobrze czy źle, aby po nazwisku". Reklama działa!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza