Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dzieci mogą trenować na stadionie w Raciborowicach Górnych, ale nie za darmo
~~Czerwona Kolczurka niezalogowany
29 marca 2023r. o 19:15
~~Jasnobłękitna Sośnica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Xyz napisał(a): Dla czego dzieci z Raciborowic i jurkowa bedąc zarejestrowanymi w iwinach mają trenować na głównym obiekcie w RC.


Może dlatego że mają takie same prawa jak pozostali piłkarze ? Są mieszkańcami wioski ich rodzice płacą podatki.....

ps.
Zarejestrowani w Iwonach może dlatego, że GKS zapomniał otworzyć szkółkę dla dzieci ??? Oczywiście zgaduje.

Może mają takie same prawy płaca podatki ale z tego co wiem to gmina warta bolesławiecka nie obejmuje tylko RC
Ps
Nie ma szkółki bo narazie chcą wybudować kilka bocznych stadionów żeby młodziez jak i seniorzy nie niszczyli głównej nawierzchni i żeby ich szkolili dobrze trenerzy a nie pierwsi lepsi alkoholicy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwona Kolczurka niezalogowany
29 marca 2023r. o 19:19
~~Bolek napisał(a): Nie potrzeba tu żadnych warchołów

Dokładnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwona Kolczurka niezalogowany
29 marca 2023r. o 19:23
~~J R napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Xyz napisał(a): Wszystko fajnie pięknie ale wypowiadają się osoby na ten temat które nie pamiętają co było kiedyś a co jest teraz. Już nikt nie pamięta jak ten klub w b klasie na ostatnim miejscu i był bliski upadku, murawa sztania wszystko jest doinwestowane i korzystają z niego piłkarze z drużyny z Raciborowic. Dla czego dzieci z Raciborowic i jurkowa bedąc zarejestrowanymi w iwinach mają trenować na głównym obiekcie w RC.
A po za tym chyba pan Michał zapomniał przez kogo rozpadły się łaziska a GKS za porozumieniem stron wycofał się z okręgówki na rzecz BKS.

Szabłowski w swoich strimach nie pozwala o tym zapomnieć ciągle przypomina o tym że klub był na dnie i że Pitera wszystko zrobił ale co zrobił? Nawodnienie tak wymienili budki ale wszystko już było szatnie tunel wszystko było a Pitera przyszedł na gotowe i teraz przypisuje sobie wszystkie zasługi mało tego oni wyrzucili z klubu wszystko co miało wartość historyczną a ha a z Raciborowic to zostało 2 piłkarzy

Zostało 3 tylko jeden kontuzja i z tego co wiem instrastruktura była ale co z tego jak nie było drużyny młodzieżówka poszła w alkohol a klub był jeszcze zadłużony
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kolo niezalogowany
29 marca 2023r. o 19:55
Haniszewski zrobił sobie PiS dojarnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiśniowa Sałata niezalogowany
29 marca 2023r. o 20:24
To typowa propozycja wyborcza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnautka niezalogowany
29 marca 2023r. o 21:04
Aktualizacja i informacje Marcina Pitery zmieniają obraz tej sprawy. Bez sponsora klub by na pewno nie istniał i nie było by na czym grać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gość niezalogowany
29 marca 2023r. o 21:27
Klub ma swój budżet i tak jak wszystkie kluby w gminie czy w powiecie ma za co grać chyba że chodzi o zapłatę zawodnikom przypominam że już Ten klub przerabiał sponsorów i za każdym razem wiadomo jak to się kończyło a później kryzys z zawodnikami.Po drugie grałem w b klasie i słyszałem jak pan MP obiecał zrobicie awans do A klasy będzie druga drużyna i co wszyscy musieli się rozejść bo okłamał wszystkich swoich zawodników tak się szanuje ludzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
29 marca 2023r. o 21:37
Bez sponsora tylko klasa B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza