Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dzieci mogą trenować na stadionie w Raciborowicach Górnych, ale nie za darmo
~~Bolecnauta niezalogowany
30 marca 2023r. o 3:56
Taki sponsor jak Pitera to skarb dla klubu i gminy. Tyle w tym temacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Totti niezalogowany
30 marca 2023r. o 6:30
Meczy to koza panie Pitera. Wynagrodzenia dla "piłkarzy" to twoja własna fanaberia więc nie wliczaj tego w jakieś utrzymanie drużyny. Za dwa-trzy lata upadnie jak większość podobnych fantazji niespełnionych piłkarzyków z wiochy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrunatna Ułudka niezalogowany
30 marca 2023r. o 7:43
boisko w Tomaszowie powinno zostac wizytowkom gminy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xyz niezalogowany
30 marca 2023r. o 7:53
~~Wiśniowa Sałata napisał(a): To ten radny co chce być wójtem ?


Tak
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kora niezalogowany
30 marca 2023r. o 10:02
W wypowiedziach: murawa, nawodnienie, ubezpieczenie, karta przetargowa....
Zapomnieliście wszyscy o DZIECIACH? To one są najważniejsze. Niech chodzą na zajęcia dodatkowe i dorośli powinni zrobić WSZYSTKO, aby im to umożliwić. Przy takim podejściu nie dziwi mnie fakt, że do naszej reprezentacji ciężko wybrać 11 z kilku milionów chłopców, którzy dobrze zagrają. Panowie, do czego to doprowadzi ? Ktoś Wam kiedyś zaufał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siny Tulipan niezalogowany
30 marca 2023r. o 10:53
~~prawda napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~kpina napisał(a): zabezpieczenie meczu ?


Na meczu GKS Raciborowice - BKS Bolesławiec pojawili się mieszkańcy Kotlisk którzy zapłacili za wejście. Niestety zapomniano ich poinformować że mogą kibicować jedynie "cementowi". Kiedy po akcji BKS Bolesławiec zaczęli bić brawo zaczęto ich wyzywać , doszło do szarpaniny, odzywek w stylu jak wyjdziecie po za stadion to .......
Dziwne standardy !


W Raciborowicach zawsze była patologia ,. pamiętam jak przed laty miejscowe pijaczki tłukły się po gębach między sobą .

Prawda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piotr niezalogowany
30 marca 2023r. o 10:55
Kiedyś panu Piterze znudzi się finansowanie klubu w Raciborowicach i wszystko rozpadnie się jak parę lat temu. Wycofanie drużyny do A klasy i spadek do B klasy, a w której ledwo zmontowano drużynę. Praktycznie nie ma swoich zawodników. Armia zaciężna gra jak jest kas Dziś wszyscy zazdroszczą, ale oby nie śmieli się w Warcie, Iwinach, Tomaszowie i okolicy jak wszystko runie. Sukces ma wielu ojców, a porażka tylko jedna matkę. Będzie awans do klasy okręgowej to dużo będzie ojców sukcesu, może z czasem do IV ligi, ale jak nie pójdzie i będzie się sypać wszystko to będą szukać matki od porażki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fiołkowa Puszkinia niezalogowany
30 marca 2023r. o 12:01
~~Piotr napisał(a): Kiedyś panu Piterze znudzi się finansowanie klubu w Raciborowicach i wszystko rozpadnie się jak parę lat temu. Wycofanie drużyny do A klasy i spadek do B klasy, a w której ledwo zmontowano drużynę. Praktycznie nie ma swoich zawodników. Armia zaciężna gra jak jest kas Dziś wszyscy zazdroszczą, ale oby nie śmieli się w Warcie, Iwinach, Tomaszowie i okolicy jak wszystko runie. Sukces ma wielu ojców, a porażka tylko jedna matkę. Będzie awans do klasy okręgowej to dużo będzie ojców sukcesu, może z czasem do IV ligi, ale jak nie pójdzie i będzie się sypać wszystko to będą szukać matki od porażki.

Wybijcie sobie z głowy awans w tym roku do okręgówki ,a na drugi rok też wielka niewiadoma .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.