Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piotr Borys: Natychmiast przywrócimy praworządność w Polsce
~~Front-men niezalogowany
31 marca 2023r. o 17:38
~~Oranżowa Karagana napisał(a): Nie wiedziałem, że w Gromadce jest tylu miłośników fantastyki.

większość POzbierana z okolic, no i ma się rozumieć powiatowi też byli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoniebieska Tunbergia niezalogowany
31 marca 2023r. o 20:32
~~dzesika napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Piotr napisał(a): Oni przywrócą praworządność. Śmiechu warte ich puste słowa pustaków. Praworządność jest w kraju, a oni chcą ja zniszczyć poprzez próby zlikwidowania tv publicznej. TVN 24 wyje i judzi przez całą dobę i podburza społeczeństwo, a jak rządziła koalicja PO-PSL-SLD i wszystkie media publicznei i pyrwatne mieli w swoich rekach to było dobrze.

Do gnoju biedaku ,paszoł z miastowego portalu szczylu.
Lepiej ciągle walić w szyję, niż oglądać PIS-ie ryje.

Ty też
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoniebieska Tunbergia niezalogowany
31 marca 2023r. o 20:35
~~Emeryt napisał(a): Byłem w biedronce nic prawie nie kupiłem zapłaciłem ponad sto złotych. Jestem emerytem jak żyć z emerytury 2000 zł na miesiąc jak za prąd mieszkanie u telewizor i telefon place ponad 1200. Zł? jak żyć ? Pytam jak żyć ?

Tylko sznur
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~haha niezalogowany
31 marca 2023r. o 20:37
~~Ołowianoniebieska Tunbergia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~haha napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Piotr napisał(a): Kto nasłał ABW na Tygodnik Wprost i zabierali dyski za Rudego, kto zlikwidował portal internetowy Anty Komor jak nie służby za Rudego. PO '"przywróci praworządność w Polsce" za pieniądze Niemców. Polacy maja tyrać na rasę panów, polikwidują znowu zakłady pracy i wzrośnie bezrobocie do 15 % lub więcej, a Wincent powie "pinindzy ni ma i ni będzie". Zabiorę wszystko co dał obecny rząd. co wtedy zostanie? Na szparagi, ogórki i inne roboty do Niemiec na czarno do pracy za pół darmo. Właśnie o to im chodzi. To przedstawiciele Niemców i wszystko będzie robione pod nich.

Piotruś twoja mama ma rudą i wyleniałą cipę


Twoja też


Fiucie moja dawno nie żyje więc nie pitol.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoniebieska Tunbergia niezalogowany
31 marca 2023r. o 20:48
~~haha napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ołowianoniebieska Tunbergia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~haha napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Piotr napisał(a): Kto nasłał ABW na Tygodnik Wprost i zabierali dyski za Rudego, kto zlikwidował portal internetowy Anty Komor jak nie służby za Rudego. PO '"przywróci praworządność w Polsce" za pieniądze Niemców. Polacy maja tyrać na rasę panów, polikwidują znowu zakłady pracy i wzrośnie bezrobocie do 15 % lub więcej, a Wincent powie "pinindzy ni ma i ni będzie". Zabiorę wszystko co dał obecny rząd. co wtedy zostanie? Na szparagi, ogórki i inne roboty do Niemiec na czarno do pracy za pół darmo. Właśnie o to im chodzi. To przedstawiciele Niemców i wszystko będzie robione pod nich.

Piotruś twoja mama ma rudą i wyleniałą cipę


Twoja też

Fiucie moja dawno nie żyje więc nie pitol.

Ty jesteś fiut i to mikro
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~1 niezalogowany
31 marca 2023r. o 22:06
~~Rdzawoczerwona Robinia napisał(a): To wy morzecie w niepraworzadnym kraju tak działać? W niepraworzadnym kraju możecie prowadzić kampanie wyborczą?
KOGO wy chcecie oszukać? Zalecam konsultacje z naukowcami PWN i nauczenie się znaczenia słowa praworządność.



Zalecam konsultacje z polonistą. My MOŻEMY A TY JUŻ NIC NIE MORZESZ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladofioletowy Sadziec niezalogowany
31 marca 2023r. o 22:16
A Janek taki porządny chłop był,a ten biedaczysko PObłądził....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zenek niezalogowany
31 marca 2023r. o 23:18
PiS i PO to to samo, nie wyobrażają sobie życia bez koryta, kraczą na siebie i tym windują sobie sondaże prostych ludzi.
Pokażcie co zrobiliście dobrego dla Polski i Polaków?
Rozwaliliście wszystko co polskie, w zamian pobudowaliście stadiony i orliki, baseny i tam obsadziliście swoich kolesi i rodzinę, kolejne koryta dla was, a co dla nas, parobkowanie za granicą i starym faszystom tyłki podcierać nasze kobiety zmusiliście, bo zakłady włókiennicze, szwalnie i przędzalnie zamknęliście. Mężczyzn na budowy do Niemiec i Anglii wyeksportowaliście a do nas ludzi z Ukrainy ściągacie, żeby podwyżki płac blokowali.
Zakłady masarskie pozamykaliście, rolnik nie ma gdzie sprzedać żywca, Unia i Kaczor hodowle nam zamyka a nam robaki każecie jeść, jakiś cyrk. kopalnie zamykacie, a elektrowni jądrowych jak nie było tak nie ma. Samochodami spalinowymi niedługo zabronicie nam jeździć, więc do konia chyba wrócimy.
Do czego to wszystko idzie, do czego wy nas chcecie doprowadzić?
Nie macie pomysłu na nic, co wam lobbyści w Europarlamencie podstawią to wszystko jak bezmózgi podpisujecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.