Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ulicami Bolesławca przeszła droga krzyżowa - "przebłaganie za zniesławienie dobrego imienia Jana Pawła II" - FOTO, WIDEO
~~Liliowa Sośnica niezalogowany
2 kwietnia 2023r. o 23:05
~~prawda napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Liliowa Sośnica napisał(a): Trudno mi pojąć dlaczego tyle agresji wobec katolików. Czy Państwa idolem jest Pan Nitras?

Katolicy prowokują spokojnych ludzi. Co chwila jakieś procesje , marsze. Po co one ? Co chcecie demonstrować ? Swoją ciemnotę czy siłę.Wierzysz , módl się i żyj zgodnie z tym w co wierzysz. Nie nagabuj innych.

Jestem katoliczką. Nigdy nikogo nie nagabywałam, ale jako obywatel tego kraju mam takie samo prawo jak Ty przyjacielu do wiary, światopoglądu itd. Na szczęście żadne pokrzykiwania tego jak ( mam nadzieję) mi zmienią
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowy Tulipan niezalogowany
2 kwietnia 2023r. o 23:08
Esbecja w swoim żywiole .
Atak IV Departamentu MSW
PRL - u .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hucpa niezalogowany
2 kwietnia 2023r. o 23:15
polityczna hucpa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowy Tulipan niezalogowany
2 kwietnia 2023r. o 23:21
JamesWam pisze . . .
Lek na stany depresyjne czy
opium dla ludu opozycji ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~osiem gwiazdek niezalogowany
2 kwietnia 2023r. o 23:23
opozycja nie ma nic do JPII a piSS gra na emocjach i trumnach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedzianoczerwona Ułudka niezalogowany
2 kwietnia 2023r. o 23:26
rzekome to są twoje kompetencje redachtorzyno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowy Tulipan niezalogowany
2 kwietnia 2023r. o 23:27
Dezintegracja i podział społeczeństwa .
Komuna wiecznie żywa ,
władza
za wszelką cenę .
Nowa generacja esbecji .
Koryto władzy dla opozycji
najważniejsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dkk niezalogowany
2 kwietnia 2023r. o 23:29
Patrzę na to i nie wierzę przecież to średniowiecze, cofamy się ewidentne do tamtych czasów przez takich właśnie „polaków-katolików”.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza