Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rozpoczął się remont stadionu miejskiego!
~~A niezalogowany
7 kwietnia 2023r. o 10:40
Ciekawe, ponoć jest to pierwszy etap prac w którym nie będzie trybun.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Klemens 78 niezalogowany
7 kwietnia 2023r. o 13:22
Jak mi wiadomo BKS rozgrywa na stadionie gdzie odbywa się remont regularne mecze. Ciekawe czy ma pozwolenia inspektora nadzoru i innych na tego typu dzialania iraz zezwolenis DZ PN Dolnoslaski na rozgrywanie meczy IV ligi na tak przygotowanym obiekcie. Na czas remontu wyłączą się tego typu obiekty. Nie wystarczy zamknąć tylko wejście przed kibicami. Myślę że odpowiednie władze nadzoru budowlanego DZPN powinny się tym zainteresować zanim komuś stanie się krzywda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ryszard niezalogowany
7 kwietnia 2023r. o 13:36
Jakich ku..a trybun-ludzie.Rozbiorą go do zera i wybudują mniej jak połowę tego co teraz. Z 7-8 rzędów zrobi się 5.Po drugiej stronie wydma zostanie.Na wsiach takie boiska mają-kpina.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kibic niezalogowany
7 kwietnia 2023r. o 16:34
Zróbcie porządnie ten stadion przeciez raz ze to wizytówka miasta a dwa stadion będzie na lata
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowoczarna Miodunka niezalogowany
7 kwietnia 2023r. o 18:09
Jakie miasto taki stadion .tyle kasy na taką lipe;) to w piensku
jest lepiej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hebanowy Bluszczyk niezalogowany
7 kwietnia 2023r. o 18:11
A ja myślę, że ta przysypana kostka to się jeszcze do czegoś przyda i nie pójdzie na wysypisko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowa Fasola niezalogowany
7 kwietnia 2023r. o 18:12
Zobaczcie projekt, miasto blisko 40 tyś mieszkańców a nowy stadion jedna trybuna tylko, przecież to jest jakiś żart.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beny Hill niezalogowany
7 kwietnia 2023r. o 19:03
~~Ciemnobursztynowa Fasola napisał(a): Zobaczcie projekt, miasto blisko 40 tyś mieszkańców a nowy stadion jedna trybuna tylko, przecież to jest jakiś żart.


Przecież Roman od kilku kadencji próbuje wam wybić sport z głowy ,macie oglądać telewizję kablową w roli głównej z dokonaniami Romka .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza