Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
VI Turniej o Miecz Sołtysa Krzyżowej już niedzielę
~~Herbaciana Margerytka niezalogowany
7 czerwca 2023r. o 13:59
Ale niektórych boli ale boli;)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bursztynowy Wiciokrzew niezalogowany
7 czerwca 2023r. o 19:05
~~Żółtawozielona Magnolia napisał(a): Turniej rycerski w krzyżowej. Czy tam chocaz był kiedyś jakiś zameczek czy poprostu tylko organizują jakis turniej bo niemaja innych pomysłów. Krzyżowa jakos nie koniecznie kojarzy się z rycerzami? Czy się mylę?

oni nawet nie wiedzą kto jest ich sołtysem
mają za to święto kartofla,a jak to będzie po niemiecku ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Teo niezalogowany
7 czerwca 2023r. o 23:32
Są rycerze okrągłego stołu i ich prawadnik Łany, będzie święto.
Za jakiś czas i zamek wybudują, tylko drogę niech poszerzą bo dojechać trudno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Agnieszka Legnica niezalogowany
22 czerwca 2023r. o 21:08
Jak się nie podoba to po co jechać...Zostań w domu włącz tv i oglądaj .Zamiast się cieszyć, że ktoś coś organizuje,serce w to wkłada,traci swój cenny czas.To takie marudy,które nic w życiu nie zorganizowały, podcinają innym skrzydła,ciągłym narzekaniem. A jak Ci cos nie pasowało, to może masz jakiś pomysł jak to rozwiązać. A nie tylko narzekasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Słonecznik niezalogowany
22 czerwca 2023r. o 22:34
~~Agnieszka Legnica napisał(a): Jak się nie podoba to po co jechać...Zostań w domu włącz tv i oglądaj .Zamiast się cieszyć, że ktoś coś organizuje,serce w to wkłada,traci swój cenny czas.To takie marudy,które nic w życiu nie zorganizowały, podcinają innym skrzydła,ciągłym narzekaniem. A jak Ci cos nie pasowało, to może masz jakiś pomysł jak to rozwiązać. A nie tylko narzekasz.

Agnieszka 100/100
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.