Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Robert Obaz
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- Skończmy ze złodziejstwem i drożyzną, przywróćmy uśmiech - mówi Dariusz Sas
~~Jurko61 niezalogowany
22 września 2023r. o 11:55
~~Jasiu napisał(a): Ja myślałem, że to jakieś jaja są, a tu okazuje się, że oni naprawdę chcą wymusić wyświetlanie przed seansami rządowych filmików propagandowych...

Cały ten PIS to są jaja a jego wyborcy to stare, pomarszczone berety.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jarosław -sprawca wielu ciąż niezalogowany
23 września 2023r. o 4:44
Żadna partia oprócz PiS nie ma własnej, propagandowej tv szczującej 24/H.

Żadna partia oprócz PiS nie ma w ręku prokuratury, która nęka przeciwników politycznych i ich sympatyków.

To radni PiS, a nie żadnej innej polskiej partii przyjmowali w całej Polsce uchwały wykluczające określoną grupę społeczną.

To PiS, a nie żadna inna partia, wykorzystuje policję, niekoniecznie wbrew jej samej, do fizycznych napaści na kobiety (pamiętacie gościa z teleskopową pałką?)

To PiS kwestionuje publicznie narodowość Tuska. Nazywa go zdrajcą, kolaborantem, wrogiem narodu, personifikacją zła. I nie - w drugą stronę, ani z ust Tuska, ani Czarzastego, ani Hołowni, takie słowa pod adresem Kaczyńskiego nie padają. Nikt nie kwestionuje jego narodowości.

Nie patrzcie na wyborców - oni bywają różni. Agresywni, głupi, chamscy, przepełnieni nienawiścią. Każdy elektorat takich wśród swoich znajdzie.

Patrzcie na partie. PiS w szczuciu na konkurentów politycznych nie ma równych. I to jest główne źródło tej przemocy, która podnosi głowę.

Nie zapraszam do dyskusji, bo jeśli ktoś tego nie widzi, to jest ślepy, bądź ma złe intencje i będzie kłamał w żywe oczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 aus Deutschland niezalogowany
24 września 2023r. o 17:40
Wicepremier Jarosław Kaczyński: Donald Tusk zaczął opowiadać, że będzie wprowadzał niemieckie porządki. To może oznaczać to, czego doznawaliśmy w czasie zaborów. Nie sądzę, żeby było to dobre, jak np. prześladowane dzieci za to, że chciały się modlić po polsku.

Dzień po fizycznym ataku na Borysa Budkę, bo ktoś uwierzył w „niemieckość” Tuska i PO, Kaczyński wychodzi i znów wali w ten bęben, a ludzie biją brawo. Zbiorowy obłęd w czystej postaci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
24 września 2023r. o 19:21
Ciekawostka - po Praskiej Wiośnie Agnieszka Holland za działalność opozycyjną trafiła na miesiąc do czeskiego więzienia.
Ktoś powie, że to tylko 30 dni, ale to dokładnie o 30 dni więcej, niż za komuny siedział Jarosław Kaczyński.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawy Cis niezalogowany
19 godz. 3 min. temu
Nie ma takiego plugastwa, które jest zbyt plugawe dla PiS pragnącego zachować władzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
9 godz. 31 min. temu
A co teraz teraz ty byś chciał trochę pokraść.Gul ci się huśta?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~młody bogaty szalenie przystoiny niezalogowany
9 godz. 28 min. temu
~~J23 napisał(a): A co teraz teraz ty byś chciał trochę pokraść.Gul ci się huśta?


Huśta mi się ale nie gul .A tobie te 9 cm.to chyba nie bardzo ,co ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA MediaExpert zaprasza
REKLAMA Zapraszamy!
REKLAMA Arkadiusz Sikora