Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- Skończmy ze złodziejstwem i drożyzną, przywróćmy uśmiech - mówi Dariusz Sas
~~Arsen Lupen niezalogowany
28 września 2023r. o 2:35
Kradną pisowcy ,okradają wszystkich ,tylko Tusk im się nie daje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Auslander Jurek niezalogowany
28 września 2023r. o 19:01
Kulisy wiecu Kaczyńskiego w Pruszkowie.
— Mnie szczególnie utkwiło z dzisiejszego przemówienia, że nie ma jednak afery z tymi wizami. Bo ja to jednak bardzo przeżywam i chciałam dowiedzieć się, jak to z tym jest, od kogoś, komu ufam. Pan prezes mnie przekonał — mówi nam pani Anna z Piaseczna, jedna z uczestniczek wiecu

JA P*I*E*R*D*O*L*Ę , JA P*I*E*R*D*O*L*Ę co trzeba mieć w deklu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pis potega niezalogowany
30 września 2023r. o 2:28
Nie ma żadnego złodziejstwa ani drożyzny .Kiełbasa na promocji po 10 zł ,a pomidory po 5 .To wszystko to wymysły pełowców co nam Poznań i Wroclaw chcą Niemcom oddać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowoniebieski Szczawik niezalogowany
30 września 2023r. o 11:21
Okradają i manipulują nas na potęgę obecnie cena baryłki po 90 $ czyli w przeliczeniu na 1 litr 2, 5 zł. na stacjach po 6 zł wcześniej baryłka niespełna 70 $ , 1 litr niecałe 2 zł. na stacjach było po prawnie 7 zł. . Czyli im drożej tym taniej a im taniej tym drożej. Niektórym przypomnę, że kilkanaście lat temu baryłka koszsztowała 140 $ a na stacjach było po 6 zł..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 niezalogowany
30 września 2023r. o 12:28
Dług publiczny za Breżniewa to już dwa biliony, dwa tysiące miliardów, dwa miliony milionów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasna Przylaszczka niezalogowany
2 października 2023r. o 3:32
Orlen promuje się tanim paliwem, którego zaczyna brakować, NBP pisze o nierosnących cenach, które ciągle rosną, rząd szczuje na migrantów, którym sprzedał tysiące wiz, premier ukrywa swój majątek i oskarża o to lidera opozycji, który majątku nie ukrywa a prokuratura ściga artystów zamiast aferzystów!

I tak od 8 lat, rok w rok, co miesiąc, co tydzień i co dzień PiS niszy Polskę - ta powstała z kolan partia zbiorowej paranoi, budująca nam państwo z dykty i kartonu, w którym absurd goni absurd, afera przykrywa aferę a kłamstwo koryguje się kłamstwem!

Ale tak nie musi być, nie powinno być i może nie być! Już najwyższy czas, aby zakończyć ten teatr cynizmu, obłudy i chamstwa!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~nie jest dobrze cela czeka niezalogowany
4 października 2023r. o 6:07
Prognoza z 2.10.
KO– 39,9% (+0,9) 212
PiS+SP– 32,2% (-0,3) 161
3D– 10,3% (+0,8) 40
Konf– 8,9% (-0,6) 31
Lew– 6,7% (-0,6) 15
Samorządowcy– 2,0% (-0,2)
Spadek poparcia PiS, Konf. i Lewicy. Mocne wzrosty notowań KO oraz TD. Coraz klarowniej kształtuje się większość rządowa KO+3D.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowa Lewizja niezalogowany
4 października 2023r. o 11:09
Ja też bardzo przeżywam te 256 wiz w połowie anulowany Ch oraz te miliony Ukraińców w Polsce a także te tysiące ściągane stateczkami przez Niemców na Lampedusę. Ojojoj. Co to się dzieje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.