Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- Skończmy ze złodziejstwem i drożyzną, przywróćmy uśmiech - mówi Dariusz Sas
~~Ciemnobursztynowa Magnolia niezalogowany
9 września 2023r. o 18:43
~~Jaccek napisał(a): Złodziejstwo jest na szczeblach rajców miasta. Tak łupieżczego systemu parkingowych opłat nie ma nigdzie. Najnowszy przykład parking przy pkp. Niedziela po 21ej. Podjechałem na parking by odebrać starszą osobę niepełnosprawną z dworca. Nie było mnie 6 minut. Już czeka na mnie kwit mandatowy. W każdym cywilizowanymkraju ,mieście są zasady 15 minut. Nie mówiąc o niepłatnych okresach w określonych porach doby. Ale Bolesławiec do nich nie należy. Takiego łupiestwa rodem ze średniowiecza nigdzie nie spotkasz. Ci co podejmują takie decyzję maj rozmiękczone mózgi jak kaolin na gliniane dzbany. Bolesławiec miastem dzbanów i to prawda .


Podziekuj lokalnemu carowi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wielbłądza Bazylia niezalogowany
9 września 2023r. o 19:47
~~Jaccek napisał(a): Złodziejstwo jest na szczeblach rajców miasta. W każdym cywilizowanymkraju ,mieście są zasady 15 minut. Nie mówiąc o niepłatnych okresach w określonych porach doby. .



''w każdym cywilizowanym ''...
dlatego nie dziw się temu jak tu ciebie potraktowano...

tylko czekać jak lokalny ''car'' wprowadzi ''po pierwsze mieszkańcom'' opłaty klimatyczne ...
poczeka tylko by smród z komina ceramicznego się rozszedł...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Julek niezalogowany
10 września 2023r. o 6:47
Kartonowe państwo gdzie władze ścigają słabych o silni bandyci współrządzący mają się dobrze. Czas zrobić porządek w tym chlewie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółty Dyptam niezalogowany
10 września 2023r. o 7:03
~~Ciemnobursztynowa Magnolia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jaccek napisał(a): Złodziejstwo jest na szczeblach rajców miasta. Tak łupieżczego systemu parkingowych opłat nie ma nigdzie. Najnowszy przykład parking przy pkp. Niedziela po 21ej. Podjechałem na parking by odebrać starszą osobę niepełnosprawną z dworca. Nie było mnie 6 minut. Już czeka na mnie kwit mandatowy. W każdym cywilizowanymkraju ,mieście są zasady 15 minut. Nie mówiąc o niepłatnych okresach w określonych porach doby. Ale Bolesławiec do nich nie należy. Takiego łupiestwa rodem ze średniowiecza nigdzie nie spotkasz. Ci co podejmują takie decyzję maj rozmiękczone mózgi jak kaolin na gliniane dzbany. Bolesławiec miastem dzbanów i to prawda .


Podziekuj lokalnemu carowi.


A jakim to trzeba być dzbanem by nie wiedzieć że ryzykanci żyją dobrze lecz krótko
teraz zapłać i nie jęcz …D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudożółta Kosodrzewina niezalogowany
10 września 2023r. o 9:43
~~Jaccek napisał(a): Złodziejstwo jest na szczeblach rajców miasta. Tak łupieżczego systemu parkingowych opłat nie ma nigdzie. Najnowszy przykład parking przy pkp. Niedziela po 21ej. Podjechałem na parking by odebrać starszą osobę niepełnosprawną z dworca. Nie było mnie 6 minut. Już czeka na mnie kwit mandatowy. W każdym cywilizowanymkraju ,mieście są zasady 15 minut. Nie mówiąc o niepłatnych okresach w określonych porach doby. Ale Bolesławiec do nich nie należy. Takiego łupiestwa rodem ze średniowiecza nigdzie nie spotkasz. Ci co podejmują takie decyzję maj rozmiękczone mózgi jak kaolin na gliniane dzbany. Bolesławiec miastem dzbanów i to prawda .


No właśnie tak wygląda centrum przesiadkowe wg naszych władz.
Wszystko zgodnie z obietnicami.
Co prawda nie obiecywał napie...ć batem po plecach. Ale parking jest. I to pusty!
Bo po pierwsze trza dymać mieszkańców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~aurelia niezalogowany
10 września 2023r. o 12:05
Skończmy z drożyzną i złodziejstwem - dodajmy do tego bezrobocie i poddaństwo. Czyli zagłosujmy na PO-SLD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~icus picuś niezalogowany
10 września 2023r. o 21:16
Przygotowania do Smart City pełną para .Latarnie z Atenami 5G zamontowano! a Owieczki z radością beeeeeee.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoróżowa Czarnuszka niezalogowany
10 września 2023r. o 21:31
~~icus picuś napisał(a): Przygotowania do Smart City pełną para .Latarnie z Atenami 5G zamontowano! a Owieczki z radością beeeeeee.


smart city - będziesz popierd ..ał na piechotę a szlachta będzie się wozić w czterolitrowych suwach i kpić z baranów którzy ich wybrali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMAMrowka zaprasza