Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- Skończmy ze złodziejstwem i drożyzną, przywróćmy uśmiech - mówi Dariusz Sas
~~fanka Franka niezalogowany
19 września 2023r. o 21:23
Posłanka Gajewska_ oświadczyła, że jest posłanką na Sejm i została wepchnięta do suki. Droga Polska milicjo ja wiem, że czasy profesjonalizmu minęły bezpowrotnie, ale jak już nie możecie odmówić służby partii to chociaż myślicie jak to wygląda. Przecież to się w głowie nie mieści. Mamy ostanią realnie szansę na normalność. Potem Węgry, Białoruś, Turcja i Rosja- witamy. Pobudka ludzie , czas na kopa w tą starą oszczaną dupę!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoturkusowy Cytryniec niezalogowany
19 września 2023r. o 21:58
I niby Tusk z Kołodziejczakiem i Giertychem mają skończyć z drożyną?Przecież oni już w swoich obietnicach tak przebijają PiS, że nie starczyłoby im drukarek do dodruku pieniądza na te kiełbaski wyborcze.
Oni chcą jedynie odzyskać koryto, które im się urwało. To ich jedyny cel.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~fanka Franka niezalogowany
19 września 2023r. o 22:04
~~Ciemnoturkusowy Cytryniec napisał(a): I niby Tusk z Kołodziejczakiem i Giertychem mają skończyć z drożyną?Przecież oni już w swoich obietnicach tak przebijają PiS, że nie starczyłoby im drukarek do dodruku pieniądza na te kiełbaski wyborcze.
Oni chcą jedynie odzyskać koryto, które im się urwało. To ich jedyny cel.


Wali ci w dekiel PISi tłuku ,czy ja piszę że to oni skończą z drożyzną , czy obiecuje to Sas ? Na xuj ty do tej wiejskiej szkoły chodził ,ha ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Teo niezalogowany
20 września 2023r. o 21:46
~~Ciemnoturkusowy Cytryniec napisał(a): I niby Tusk z Kołodziejczakiem i Giertychem mają skończyć z drożyną?Przecież oni już w swoich obietnicach tak przebijają PiS, że nie starczyłoby im drukarek do dodruku pieniądza na te kiełbaski wyborcze.
Oni chcą jedynie odzyskać koryto, które im się urwało. To ich jedyny cel.

Sas w tym im pomoże.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wina Tuska i Putina niezalogowany
20 września 2023r. o 22:33
„Nigdy wcześniej nie zgadzałam się z Andrzejem Dudą tak mocno, jak po tej wypowiedzi. Wszystko, co powiedział, jest prawdą” - Maria Zacharowa, rzeczniczka putinowskiej dyplomacji o słowach Andrzeja Dudy
nt. tonącej Ukrainy.
Sojusz rosyjski-PISowski nabrał realnych kształtów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wina Tuska i Putina niezalogowany
20 września 2023r. o 22:38
~~wina Tuska i Putina napisał(a): „Nigdy wcześniej nie zgadzałam się z Andrzejem Dudą tak mocno, jak po tej wypowiedzi. Wszystko, co powiedział, jest prawdą” - Maria Zacharowa, rzeczniczka putinowskiej dyplomacji o słowach Andrzeja Dudy
nt. tonącej Ukrainy.
Sojusz rosyjski-PISowski nabrał realnych kształtów.


Ambasador Ukrainy został wezwany do MSZ w związku z wypowiedzą prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego na forum ONZ. A ambasador Andriejew spokojnie popija kawę w swojej rezydencji.
PiS zainwestował tyle wysiłku i pieniędzy w przekonywanie, że opozycja jest prorosyjska, a dziś, proszę, prezydent Ukrainy zarzucił PiS-owi prorosyjskość. Może komisja Sławomira Cenckiewicza podejmie ten wątek ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~olko niezalogowany
21 września 2023r. o 8:30
~~ThomasBAISE napisał(a): I've mentioned some sites below that are accepting guest posts,I would appreciate it if you would see them out and then, after you have done so, let me know which of these sites you would like to post on.
If you are interested in any of these sites.

bloombergnewstoday.com
washingtontimesnewstoday.com
topworldnewstoday.com
chroniclenewstoday.com
cnnworldtoday.com
forbesnewstoday.com

Do południa zdechniesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
21 września 2023r. o 19:38
Ja myślałem, że to jakieś jaja są, a tu okazuje się, że oni naprawdę chcą wymusić wyświetlanie przed seansami rządowych filmików propagandowych...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie