Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- Nazwałbym to skandalem - minister zdrowia o nowym oddziale psychiatrycznym bolesławieckiego szpitala "dla burżujów".
~~Rumiany Przegorzan niezalogowany
22 czerwca 2023r. o 14:32
Tyle kasy za pobut i ani jednego specjalisty??? Kto będzie leczył te dzieci? Salowa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stachoo niezalogowany
22 czerwca 2023r. o 14:45
Te, ministrant... a co wyscie zrobili żeby nie trzeba było kombinować takich prywatnych oddziałów?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja nie mogę niezalogowany
22 czerwca 2023r. o 14:50
Powstał że środków własnych. Niech Pan Barczyk sprawdzi jeszcze raz bo mam wrażenie że słabo u niego z wiedzy. To ja mu przypomnę że te środki pochodzą z moich wplat na ZUS pit cit VAT podatku od nieruchomości itd. Nie ma środków własnych są moje i wasze drodzy czytelnicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zazieleniała Czereśnia niezalogowany
22 czerwca 2023r. o 15:00
~~Ja nie mogę napisał(a): Powstał że środków własnych. Niech Pan Barczyk sprawdzi jeszcze raz bo mam wrażenie że słabo u niego z wiedzy. To ja mu przypomnę że te środki pochodzą z moich wplat na ZUS pit cit VAT podatku od nieruchomości itd. Nie ma środków własnych są moje i wasze drodzy czytelnicy.
skoro z własnych to nie powinien być jakiś przetarg na to ? Nie widzę na stronach żadnego :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawa Kufea niezalogowany
22 czerwca 2023r. o 15:02
powiatowa placówka czyli nie prywatna tylko ludzi tu mieszkających!!!!!!!!!!!!!!!!! my płacimy na tego dyrektorka podatki do cholery , starosta wie jakie cyrku to się odpierdala?????????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morski Aster niezalogowany
22 czerwca 2023r. o 15:12
~~Pawa Kufea napisał(a): powiatowa placówka czyli nie prywatna tylko ludzi tu mieszkających!!!!!!!!!!!!!!!!! my płacimy na tego dyrektorka podatki do cholery , starosta wie jakie cyrku to się odpierdala?????????????

Super oddzial zakazny za kadencji tego pana zniknął , oddzial z ordyatorem , który nigdy nikomu nie odmówił pomocy, oddzial z doswadzonymi specjalistami i profesjonalnq kadra pielęgniarską, odebrał nam to, nam mieszkańcom Boleslawca a oferuje psychiatrie komercyjna dla dzieci z calej Polski.
Juz był covid dla ościennych powiatów, dramat jednym słowem

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopiwna Dabecja niezalogowany
22 czerwca 2023r. o 15:15
No właśnie, czy to jest szpital powiatowy czy jakieś prywatne rancho?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 czerwca 2023r. o 15:15
......a najbliższy chirurg onkolog na NFZ w Lubaniu !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza