Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szok! Zniszczyli plakaty kandydata do Sejmu RP!
~~Szarozielony Pierwiosnek niezalogowany
18 września 2023r. o 9:38
~~Oberżynowy Żylistek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szarozielony Pierwiosnek napisał(a): nie podniecajcie sie tak.....wyzyjcie sie 15.X - juz sie nie moge doczekac :D:D


Co to znaczy ,,wyzyjcie się " , seplenisz jak mały dzidziuś albo down ,obstawiam to drugie.


obstawic to se mozesz co dostaniesz na rozgrzeszenie...zabieraj zabawki i won z piaskownicy, bo cie zmiota jak pionka z szachownicy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~anty PO i PIS niezalogowany
18 września 2023r. o 9:42
I to jest właśnie poziom kultury zwolenników oPOzycji. Piszecie o wolności, równości, szacunku a sami nie potraficie jej okazać. Można kogoś nie lubić ale każdego człowieka warto szanować. Zwłaszcza jeżeli oczekuje się szacunku do siebie samego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoszary Rokitnik niezalogowany
18 września 2023r. o 10:37
JUZ NIEDLUGO DONEK ZWYCIEZCA UWOLNI TEN KAJ OD ZLA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~anty PO i PIS niezalogowany
18 września 2023r. o 11:06
~~Granatowoszary Rokitnik napisał(a): JUZ NIEDLUGO DONEK ZWYCIEZCA UWOLNI TEN KAJ OD ZLA


Czyli z deszczu pod rynnę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mmm niezalogowany
18 września 2023r. o 11:38
~~anty PO i PIS napisał(a): I to jest właśnie poziom kultury zwolenników oPOzycji. Piszecie o wolności, równości, szacunku a sami nie potraficie jej okazać. Można kogoś nie lubić ale każdego człowieka warto szanować. Zwłaszcza jeżeli oczekuje się szacunku do siebie samego.

A skąd wiesz kto to zrobił. A co do szacunku to trzeba sobie na niego zasłużyć. Goguś który gania po gminnych ( samorządowych) imprezach i się reklamuje jednocześnie zabierając tym samorządom kasę to hipokryta. Na plakacie ma Skuteczny poseł - w przyciskaniu guzika jak mu prezio każe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kakaowy Bluszczyk niezalogowany
18 września 2023r. o 11:55
„Czerwona Kotlina „
pragnie powrotu ZSSR .
I władzy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szymon Pogoda niezalogowany
18 września 2023r. o 13:30
To ja sam zrobilem!!! Logika taktyka polaczki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
18 września 2023r. o 13:46
Jak sama nazwa mówi jest to słup ogłoszeniowy więc kiedy zechcę nakleję sobie tam co chcę i kiedy zechcę .Również gdzie zechcę a więc może to być na czole tego czy innego polityka. I możecie mi skoczyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.