Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szok! Zniszczyli plakaty kandydata do Sejmu RP!
~~Jasnobłękitny Przebiśnieg niezalogowany
18 września 2023r. o 4:53
~~Kakaowy Bluszczyk napisał(a): Zdrajca Donald Tusk jest
hańbą dla Polski .


Aż miło się czyta. Tak masz w zupełności rację. Popieram
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowordzawy Pierwiosnek niezalogowany
18 września 2023r. o 6:02
~~Złotawy Ambrowiec napisał(a): Szok??? W kampanii wyborczej to normalka! Jaki szok?

"Szok" bo to bolec.info
Przecież bolcowi już dawno po drodze z PIS i ich bolesławieckimi przystawkami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złodzieje Polski i Polaków niezalogowany
18 września 2023r. o 8:08
celem orędzia Grodzkiego było poinformowanie widzów TVPbolszewia o aferze wizowej, o której nie chcą mówić politycy PiSS oraz media publiczne.

- Kryjecie złodziei. Jak się panu to nie podoba, to niech pan mnie poda do sądu w trybie wyborczym. A jak mnie pan nie poda do sądu, to znaczy, że mam rację - powiedział Czarzasty !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kroksomia złocista niezalogowany
18 września 2023r. o 8:14
~~IV rozbiór Polski napisał(a): Ostatnio Zalewska była w TVP, w mojej apaszce, którą oddałam do kontenera PCK.
Zalewska oddaj moją apaszkę, złodziejko! To była apaszka dla potrzebujących. Współczuję Wałbrzychowi takiego kandydata ale współczuję też Legnicy witkowej. Współczuję całej Polsce macierewicza, kukuza, mejzy, kaczyńskiego, ziobry, lichockiej, czarnka, Bąkiewicza. Oni nie wstydzą się kandydować na posłów i senatoròw!!!???? Cela + jest gotowa !!!!

+++++
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pisowskie rozbiory Polski niezalogowany
18 września 2023r. o 8:16
https://wiadomosci.wp.pl/afera-w-rzadzie-na-wawrzyka-naciskal-inny-minister-6942778947123904a

gliński to sponsor bąkiewicza i rydzyka i czarnka. Willa+, wiza+, cela+
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielony Pierwiosnek niezalogowany
18 września 2023r. o 8:26
nie podniecajcie sie tak.....wyzyjcie sie 15.X - juz sie nie moge doczekac :D:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oberżynowy Żylistek niezalogowany
18 września 2023r. o 8:41
~~Szarozielony Pierwiosnek napisał(a): nie podniecajcie sie tak.....wyzyjcie sie 15.X - juz sie nie moge doczekac :D:D


Co to znaczy ,,wyzyjcie się " , seplenisz jak mały dzidziuś albo down ,obstawiam to drugie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoszary Rokitnik niezalogowany
18 września 2023r. o 9:25
Uczcijmy pamiec wyborcow powiatu legnickiego gdzie startuje Ela Witek marszalek PiS baba do szPiku kosci zaklamana i falszywa ktorej pieniadze zupelnie rozom odebraly
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.