Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Na kogo z lokalnych kandydatów zagłosujesz 15 października w wyborach do Sejmu?

 - SONDA
~~Blond Gazania niezalogowany
21 września 2023r. o 10:54
~~Bazyliszek napisał(a): Ja głosuje na kandydatów Ruchu Dobrobytu i Pokoju . Bo partie telewizyjne już mi obrzydły i mam odruchy wymiotne jak widzę te kłamliwe mordy.

Startuj ty a nie wyzywaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowoszara Szałwia niezalogowany
21 września 2023r. o 12:40
Ja bym zagłosował na Kononowicza , bo on jest najuczciwszy z nich wszystkich, ale go nie widzę na listach.
Kononowicz mówił że jak go wybierzemy to nie będzie niczego. Nie kłamał. No i wybraliście takich co to wam naobiecywali a i tak nie ma niczego. W dodatku okradają nas na potęgę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koko niezalogowany
21 września 2023r. o 12:58
~~Brązowoszara Szałwia napisał(a): Ja bym zagłosował na Kononowicza , bo on jest najuczciwszy z nich wszystkich, ale go nie widzę na listach.
Kononowicz mówił że jak go wybierzemy to nie będzie niczego. Nie kłamał. No i wybraliście takich co to wam naobiecywali a i tak nie ma niczego. W dodatku okradają nas na potęgę.


Jak nie ma niczego to z czego cie okradają golasku?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognisty Przetacznik niezalogowany
21 września 2023r. o 13:00
~~Bazyliszek napisał(a): Ja głosuje na kandydatów Ruchu Dobrobytu i Pokoju . Bo partie telewizyjne już mi obrzydły i mam odruchy wymiotne jak widzę te kłamliwe mordy.


uważaj ,abyś 15-go pazdziernika nie dostał biegunki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gołęba Aukuba niezalogowany
21 września 2023r. o 18:47
Przed chwilą w Pile Tusk powiedział z pełną odpowiedzialnością, że Bezpartyjni Samorządowcy to przystawka PiSu. Czy pani ze Strajku Kobiet o tym wie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienista Firletka niezalogowany
21 września 2023r. o 19:39
~~Gołęba Aukuba napisał(a): Przed chwilą w Pile Tusk powiedział z pełną odpowiedzialnością, że Bezpartyjni Samorządowcy to przystawka PiSu. Czy pani ze Strajku Kobiet o tym wie?


Nie wiem czy to jest przystawka PiSu , wiem tylko że P.Roman byl kiedyś członkiem PiSu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawy Motylek niezalogowany
21 września 2023r. o 19:43
słabi kandydaci , nie ma na kogo glosowac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Matematyka bez emocji niezalogowany
21 września 2023r. o 19:58
Mamy do wyboru dwie realne opcje .
Opcja pierwsza /- PO +TRZECIA DROGA + LEWICA zdobywają 51% mandatów . Tworzą koalicje powołują rząd.I zaczyna sprzątane po PiS.
Wyborcy pozbywają się rządów PiS.
Opcja druga /- PiS + Konfederacja zdobywają 51 % głosów .
Tworzy się koalicja PiS konfederacja . Konfederacja za cenę utrzymania PiS przy władzy wymusza na nich przepchanie części swojego programu. Programu który kłóci się z programem PiS. Jedyne wspólne to kosciół i religia.
Po czasie PiS przekupuje kolejnych posłów Konfederacji i jak w przypadku " Kukiz 15 " neutralizuje koalicjanta.
Wyborcy mają dalej PiS i wszystko co z nim związane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza