Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Na kogo z lokalnych kandydatów zagłosujesz 15 października w wyborach do Sejmu?

 - SONDA
~~Ceglana Frezja niezalogowany
20 września 2023r. o 4:45
~~Zzieleniała Języczka napisał(a): Nie dajmy się sprzedać pisowi jak judasze za żadne skarby tego swiata


Ci Tusk dowali wiek emerytalny, podniesie podatki, emerytury zabierze, świadczenia na dzieci a na polecenie Berlina sprowadzi muzułmanów, to pierwszy będziesz wyklinał na PO. Znam takie łajzy jak ty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroniebieski Tulipan niezalogowany
20 września 2023r. o 6:57
Tu każdy na siebie może zagłosować wolna amerykanka cha cha cha.- tak zdrowo i wesoło. Nie są sądzę by ktoś na przeciwnika zaglosoeal. Traktujmy to jako dobra odskocznie. 15go października . wszyscy którzy startują wskazane by wyłączone zostały z możliwości głosowania by wykluczyć podejrzenie że mogli z zskreslic na swoje nazwisko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brzoskwiniowa Śliwa niezalogowany
20 września 2023r. o 8:28
Pis peło jedno zło.
Barany zadecydują pietnastego czy będą ich zżerać wilki czy niedźwiedzie.
Durniu jeden z drugim przecież im o to chodzi żebyście nawzajem do siebie skakali.
A po wyborach jak to mówił pinokio trzeba wygasic oczekiwania.
Czyli niezależnie od wyniku zawsze przegra obywatel który niby demokratycznie wybrał sobie oprawcę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brzoskwiniowa Śliwa niezalogowany
20 września 2023r. o 8:30
Po co mur z Białorusią?
Bo Łukaszenka nie dzielił się zyskami z mafią pisowską.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrunatna Irga niezalogowany
20 września 2023r. o 11:48
PO WYBORACH JEZELI WYGRA PiS TO SIE NIE POZBIERACIE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Blond Gazania niezalogowany
20 września 2023r. o 19:46
~~Liliowy Koleus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Nauczyciel napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Iliowobłękitna Diaskia napisał(a): Jest bardzo przykre ze po ponad 40 latach pracy w szkole zmuszona jestem dorabiać . Pan Minister Czarnek bzdury opowiada ze szkoły dobrze prosperują. Tak złego Ministra w polskiej Oświacie jeszcze nie było. A co zrobił rząd z rolnikami? Masakra! Pozdrawiam serdecznie . Czekam na zmiany.


Nie kłam, po 40 latach pracy przy gołym etacie nauczyciel dyplomowany z motywacyjnym za swoją ciężką pracę ma na rękę 4500 zł. Mało?
~~Iliowobłękitna Diaskia napisał(a): Jest bardzo przykre ze po ponad 40 latach pracy w szkole zmuszona jestem dorabiać . Pan Minister Czarnek bzdury opowiada ze szkoły dobrze prosperują. Tak złego Ministra w polskiej Oświacie jeszcze nie było. A co zrobił rząd z rolnikami? Masakra! Pozdrawiam serdecznie . Czekam na zmiany.
40 lat pracy to już chyba masz emeryturę.... Dorabiasz do emerytury jak masa innych ludzi... W czym problem?

Przecież oni odchodzą na emeryturę wcześniej urlop roczny zdrowotny płatny mało jeszcze się domagacie wstyd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnożółty Bukszpan niezalogowany
21 września 2023r. o 9:08
~~Ceglana Frezja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zzieleniała Języczka napisał(a): Nie dajmy się sprzedać pisowi jak judasze za żadne skarby tego swiata


Ci Tusk dowali wiek emerytalny, podniesie podatki, emerytury zabierze, świadczenia na dzieci a na polecenie Berlina sprowadzi muzułmanów, to pierwszy będziesz wyklinał na PO. Znam takie łajzy jak ty.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bazyliszek niezalogowany
21 września 2023r. o 10:08
Ja głosuje na kandydatów Ruchu Dobrobytu i Pokoju . Bo partie telewizyjne już mi obrzydły i mam odruchy wymiotne jak widzę te kłamliwe mordy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza