Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Wesele i ślub - foto, oprawa muzyczna i inne usługi

~Beata niezalogowany
14 listopada 2014r. o 14:43
Witam szukam zespołu na swoje wesele ale ciężko mi znaleźć kontakt. Potrzebuje namiary na poniższe zespoły muzyczne:
Moment, Forever, Takie Trio, Mix, Na żywo, Sto Procent, Bianco.
Proszę o pomoc. Przy okazji napiszcie, który jest godny polecenia.
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 listopada 2014r. o 23:13
~Beata napisał(a): Witam szukam zespołu na swoje wesele ale ciężko mi znaleźć kontakt. Potrzebuje namiary na poniższe zespoły muzyczne:
Moment, Forever, Takie Trio, Mix, Na żywo, Sto Procent, Bianco.
Proszę o pomoc. Przy okazji napiszcie, który jest godny polecenia.
Pozdrawiam


a co google u Ciebie unieruchomili?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Beata niezalogowany
21 listopada 2014r. o 12:07
a co google u Ciebie unieruchomili?


Ciężko mi wyszukać kontaktów do wybranych zespołów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 listopada 2014r. o 12:16
... Ja też polecam Cover Band Prestiz są rewelacyjne
Super prowadzą wesela

Zmoderowano 21.11.2014 godz.18:27 - powód: usunięcie cytowanego posta (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 listopada 2014r. o 13:25
~Beata napisał(a): a co google u Ciebie unieruchomili?



Ciężko mi wyszukać kontaktów do wybranych zespołów.

Osobiście polecam zespół Na żywo. tel. 609-060-406
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 listopada 2014r. o 22:44
~ napisał(a):
~Beata napisał(a): a co google u Ciebie unieruchomili?



Ciężko mi wyszukać kontaktów do wybranych zespołów.


Osobiście polecam zespół Na żywo. tel. 609-060-406
również polecam "NA ŻYWO" chcesz sprawdzić jak grają to przyjdź na Andrzejki do Milikowa będą nam grać!! ;) Pewnie z racji tego,że właśnie ten zespół nam zagra skończyły się bardzo szybko bilety!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
25 listopada 2014r. o 11:52
~andrew napisał(a): Hej, nie polecam zespołu COCONS CLUB, zespół występuje w wielu składach, każdy jest inny. Ponadto są strasznie aroganccy momentami chamscy. Ich usługi nie są tanie co powinno przekładać się na jakość, niestety tak nie jest. Potrafią zniszczyć imprezę, zdenerwować gości. Poza tym to oni są dla klienta a nie klient dla nich.


Składy mają różne zależne od zamówienia klienta, od DJ po ośmioosobowy (bo i taki spotkałem). Zespół jest świetny, składa się z profesjonalnych muzyków a jedną z wokalistek niedawno cały kraj oglądał w Voice of Poland. Mimo tego, że mieszają składami, to jest to stała ekipa świetnie znających się muzyków i stale powtarzają się te same osoby.

Byłem z nimi na wielu imprezach w ostatnich latach i żadnej "zniszczonej" imprezy nie pamiętam. Pamiętam za to świetny warsztat muzyków, zadowolone z wyboru pary młode i muzykę, której świetnie się słuchało.

Obsmarowujesz anonimowo jedną z lepszych kapel w tej branży i tyle.

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~andrew niezalogowany
25 listopada 2014r. o 12:22
Wyrażam własną opinię, bo w takim celu powstały tego typu fora. Jeśli chodzi o ekipę muzyczną to od jednej osoby ze składu usłyszałem, że współpracują prawie z 16 osobami. Jeśli na ponad 130 osób na weselu ponad połowa była niezadowolona to nie jest to tylko mój indywidualny punkt widzenia. Jak dla mnie jest to porostu przysłowiowa MASÓWA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA #pijezkranu