Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Brunatnoszary Cytryniec niezalogowany
16 października 2023r. o 7:52
Nie chodzi mi o jakiś mecz. Chodzi o kraj. Naszą Ojczyznę .

'a po nocy przychodzi dzień...a po burzy spokój...(...)
...........................
.............................
Zawirował z nami dwór, rudych włosów płomień
Nad górami lecę, lecę z nią, różę trzyma w dłoni'

Dzień dobry Polsko ....;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Cytryniec niezalogowany
16 października 2023r. o 12:32
uwielbiam takie chwile...
blisko pięć godzin od założenia tematu i żaden piSSdzielec tu nawet nie jęknął...;D

to pokazuje jak ciężko przeżywacie porażkę swoich idoli a swoją forumową katastrofę....

jedyne co teraz możecie zrobić to wywiesić białą szmatę...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~stara doradczyni niezalogowany
16 października 2023r. o 12:40
~~Brunatnoszary Cytryniec napisał(a): uwielbiam takie chwile...
blisko pięć godzin od założenia tematu i żaden piSSdzielec tu nawet nie jęknął...;D

to pokazuje jak ciężko przeżywacie porażkę swoich idoli a swoją forumową katastrofę....

jedyne co teraz możecie zrobić to wywiesić białą szmatę...;D


Białego Kukiza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnofioletowa Krzewuszka niezalogowany
16 października 2023r. o 13:25
~~Brunatnoszary Cytryniec napisał(a): uwielbiam takie chwile...
blisko pięć godzin od założenia tematu i żaden piSSdzielec tu nawet nie jęknął...;D

to pokazuje jak ciężko przeżywacie porażkę swoich idoli a swoją forumową katastrofę....

jedyne co teraz możecie zrobić to wywiesić białą szmatę...;D

Ty wulgarny chamie, bodajbyś sczezł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawożółta Dabecja niezalogowany
16 października 2023r. o 14:00
Wygraliśmy, matematyka nie kłamie. Niczego nie będziemy wywieszać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
16 października 2023r. o 15:43
~~Brunatnoszary Cytryniec napisał(a): to pokazuje jak ciężko przeżywacie porażkę


To pokazuje że jako jeden z nielicznych siedzisz tu i się podniecasz niezdrowo :D

To na kogo jasiu głosowałeś? Już możesz się przyznać. Na znane nazwisko? Bo to sympatyczna pani się wydawała?
Świadomy wyborca :D

Uprzedzając pytanie… ja na pawła nie mogłem. To znaczy mogłem, ale nie poszedłem. Dżona łika cztery oglądałem. Cały dzień ;))

Przegrał nie PIS, tylko znowu Polska. Bo durnie znowu zagłosowali na tych samych. Na tych co od 30 lat mowią, że za 30 lat niemców dogonimy.
Janusze demokracji ;))

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Klon niezalogowany
16 października 2023r. o 16:22
"W okręgu numer 1 Witkowski wygrał z Rafałem Ślusarzem z PiS zdobywając 546 głosów więcej od rywala (21 357 wobec 20 811). W okręgu podliczono już 100 proc. głosów. "

za stroną rp.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
16 października 2023r. o 16:26
Pupilki komuny skaczą z radości bo wreszcie będą mieli normalność, czyli jedyną słuszną prawdę że to oni są celebrytami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA #pijezkranu