Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Yogi niezalogowany
31 października 2023r. o 22:21
Jan ma w rezerwie tygryska do zadań specjalnych, i tego od mam talent:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
31 października 2023r. o 23:34
~~Jurek napisał(a): Śmieszy mnie oczyszczanie polityków z AFERY !!!!!!
AMBER GOLD !!!!
jeżeli nie miało to tła politycznego , co ta komisja tam robiła , dlaczego Donald odpowiadał …
sorry nie odpowiadał …… w tym czasie miał głęboką amnezję nic nie pamiętał ,
najbardziej fenomenalna jest jego przebiegłość i wasze gąbczaste mózgi nasiąknięte jego wielkością ,
153 razy powtarzałem że nie wybieram się do Brukseli ………
Czyje to zapewnienia ……??
Gdyby ktokolwiek nim nie był , czy to Aleksander Kwaśniewski , czy Lech Kaczyński
Czy ja , zrobić to co należy do dobrego obyczaju, także już w Polsce ,
zlecić misję tworzenia rządu szefowi zwycięskiej partii ……
Czyje to tak piękne słowa Przemysławie ………??


Komisja Amber Gold powstała za rządów PiS . Funkcjonowała od 19 lipca 2016 do 17 pazdziernika 2019 . Czonkami niemal sami pisowcy. Trzy lata płacenia członkom komisji i zero efektów. Podobnie jak komisja Smoleńska.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienisty Chmiel niezalogowany
1 listopada 2023r. o 6:49
~~Brązowawożółta Irezyna napisał(a):

.... zadaniem było OLT przejęcie naszego PL LOT
Który był , jest i będzie konkurencją Lufthansy ….
a resztę sobie w domyśle przeanalizuj ……

;D
porównanie LOT-u z Lufthansą to jak porównanie pendolino z TGV...;D
wystarczy zerknąć w statystyki ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22745
oprych
1 listopada 2023r. o 7:01
~~Jurek napisał(a): Jeżeli było coś na rzeczy z tym SKOKIEM , o którym mam mało wiadomości by zajmować stanowisko ,
Powinno być wyjaśnione , a jeżeli nie podejmuje nikt ryzyka wyjaśnienia , czyli wydmuszka przypuszczam ……
odnieś się do tych dwóch wypowiedzi marnotrawnego ……
i jak mu tu wierzyć ……??



Machlojki w skokach wyszły na jaw pod koniec 2014r. Zanim prokuratura zgromadziła jakieś dowody władzę przejął PiS. I sprawa została zamieciona pod dywan.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~felek niezalogowany
1 listopada 2023r. o 7:29
oprych napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurek napisał(a): Jeżeli było coś na rzeczy z tym SKOKIEM , o którym mam mało wiadomości by zajmować stanowisko ,
Powinno być wyjaśnione , a jeżeli nie podejmuje nikt ryzyka wyjaśnienia , czyli wydmuszka przypuszczam ……
odnieś się do tych dwóch wypowiedzi marnotrawnego ……
i jak mu tu wierzyć ……??



Machlojki w skokach wyszły na jaw pod koniec 2014r. Zanim prokuratura zgromadziła jakieś dowody władzę przejął PiS. I sprawa została zamieciona pod dywan.


Podobnie było z pisowskimi komisjami sejmowymi d.s. Amber Gold i warszawskich mieszkań okazało się że za głęboko dokopano się że w te afery zamieszani są swojacy i w pośpiechu komisje zakończyły pracę bo niby zbliżał się koniec kadencji i do tej pory cicho. Przez 8 lat również cicho o wielkich aferach paliwowej, podkarpackiej o współczesnych już nie wspomnę - wszystko pod dywan.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienisty Chmiel niezalogowany
1 listopada 2023r. o 7:30
świetnie cały ten proceder opisano na oko.press...
ale jak się domyślam wg. piSSdzielców to albo kłamstwa albo nagonka polityczna...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
1 listopada 2023r. o 8:22
M21W2 napisał(a): Przemku , Ty każdy wpis do mnie zaczynasz od prywatnej wycieczki , weź sobie Twoje słowa do serca .

Wybcz Lucjanie ale dla uporządkowania polemiki muszę Ci wytłumaczyć na czym polega różnica między krytyką a prywatnymi wycieczkami.
Gdy rozmawiamy o politykach każda opinia obojętnie prawdziwa czy nie jest wyrażaniem naszej opinii. Albo kogoś lub coś krytykujemy albo chwalimy.
Jednak gdy w czasie rozmowy o polityce ktoś pisząc do konkretnego adresata wtrąca " pisz lepiej o czajniku " , lub " wy lewacy " takie zwroty nazywamy wycieczkami osobistymi.
To tak jak zwroty w twoim kierunku typu " ty plantatorze z Ocic "lub " czy ty Lucuś uratowałeś Wizów ? "
Zwrot " GDZIE SĄ PIENIĄDZE NA RATOWANIE STOCZNI GDAŃSKIEJ " nie jest wycieczką osobistą.
A zwrot " GRUBAS Z KOZIEJ WÓLKI " jest .

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
1 listopada 2023r. o 8:52
Amber Gold częściowo uzyskałem odpowiedź , czy mógłbyś się odnieść
do poniższego wpisu Przemysławie ..??

mózgi nasiąknięte jego wielkością ,
153 razy powtarzałem że nie wybieram się do Brukseli ………
Czyje to zapewnienia ……??
Gdyby ktokolwiek nim nie był , czy to Aleksander Kwaśniewski , czy Lech Kaczyński
Czy ja , zrobić to co należy do dobrego obyczaju, także już w Polsce ,
zlecić misję tworzenia rządu szefowi zwycięskiej partii ……
Czyje to tak piękne słowa Przemysławie ………??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza