Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Niebieskawa Godecja niezalogowany
31 października 2023r. o 21:07
dlaczego mój wpis o tym że taki tekst jak tu napisał Lucjan sam mogę napisać w trzydzieści sekund nie został opublikowany? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawa Godecja niezalogowany
31 października 2023r. o 21:08
M21W2 napisał(a): Przemku , Ty każdy wpis do mnie zaczynasz od prywatnej wycieczki , weź sobie Twoje słowa do serca . Dopisane 31.10.2023r. o godz. 21:04:
Ktoś napisał: ~~Niebieskawa Godecja napisał(a): więc krótko...jako czyi przedstawiciele? ;D



Jako przedstawiciele swoich członków .

czyli kogo? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
31 października 2023r. o 21:20
PanM napisał(a): A insynuacja że Tuski chcieli przy pomocy OLT przejąć LOT no wiesz.



Nikt nie insynuował że Tuski chcieli przejąć LOT , za rządów Tuska rozważano sprzedaż i prywatyzację LOT- u .
To Ty uwielbiasz insynuacje .
Po raz kolejny poruszasz sprawy osobiste Marcinie .



Dopisane 31.10.2023r. o godz. 21:20:

~~ciekawski napisał(a): Tak z ciekawości. Pańskiemu koledze sprawia jak widać cholerną trudność zacytować coś co otrzymał od pana. Więc może ułatwi mu pan zadanie i sam wklei to co mu przesłał ? Zrobi to pan czy są jakieś powody by tego nie zrobić?



Jeżeli to do mnie to odsyłam do ponownego przeczytania mojego wpisu , tam podałem że to kolega mojego adwersarza z
Fb przesłał mi tekst a nie odwrotnie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pisowskie rozbiory Polski niezalogowany
31 października 2023r. o 21:30
https://fakty.tvn24.pl/fakty-po-poludniu/pis-niby-szuka-poslow-do-wiekszosci-ale-tego-nie-widac-nikt-z-nimi-nie-rozmawia-nawet-konfederacja-7417519

Z bandytami się nie negocjuje. Bandytów się zamyka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienisty Chmiel niezalogowany
31 października 2023r. o 21:30
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a): A insynuacja że Tuski chcieli przy pomocy OLT przejąć LOT no wiesz.



Nikt nie insynuował że Tuski chcieli przejąć LOT , za rządów Tuska rozważano sprzedaż i prywatyzację LOT- u .
To Ty uwielbiasz insynuacje .
Po raz kolejny poruszasz sprawy osobiste Marcinie .
Dopisane 31.10.2023r. o godz. 21:20:
Ktoś napisał: ~~ciekawski napisał(a): Tak z ciekawości. Pańskiemu koledze sprawia jak widać cholerną trudność zacytować coś co otrzymał od pana. Więc może ułatwi mu pan zadanie i sam wklei to co mu przesłał ? Zrobi to pan czy są jakieś powody by tego nie zrobić?


Jeżeli to do mnie to odsyłam do ponownego przeczytania mojego wpisu , tam podałem że to kolega mojego adwersarza z
Fb przesłał mi tekst a nie odwrotnie .

ale z ciebie tępa sztuka...;D
jak to niby ''Tuski chcieli przejąć LOT'' ...opisz to...
sprzedaż i prywatyzacja?...to chyba raczej twoi piSSdzielce chcieli kupić bankruta ...o ile pamiętam nazywał się Condor...
kupili? ...bo pamiętam jak piali z zachwytu że przejmują NIEMIECKĄ firmę...

Lucuś taki wpis jaki tu skleciłeś mogę i o tobie napisać...;D
tylko widzisz manipulancie ja wszystko potrafię zacytować podpierając się twoim osobistym wpisem...
a jeśli to cytat jak twierdzisz to jaki problem zacytować go dosłownie ze strony?
czyżbyś nie wiedział jak to się robi ? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
31 października 2023r. o 21:35
Śmieszy mnie oczyszczanie polityków z AFERY !!!!!!
AMBER GOLD !!!!
jeżeli nie miało to tła politycznego , co ta komisja tam robiła , dlaczego Donald odpowiadał …
sorry nie odpowiadał …… w tym czasie miał głęboką amnezję nic nie pamiętał ,
najbardziej fenomenalna jest jego przebiegłość i wasze gąbczaste mózgi nasiąknięte jego wielkością ,
153 razy powtarzałem że nie wybieram się do Brukseli ………
Czyje to zapewnienia ……??
Gdyby ktokolwiek nim nie był , czy to Aleksander Kwaśniewski , czy Lech Kaczyński
Czy ja , zrobić to co należy do dobrego obyczaju, także już w Polsce ,
zlecić misję tworzenia rządu szefowi zwycięskiej partii ……
Czyje to tak piękne słowa Przemysławie ………??

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienisty Chmiel niezalogowany
31 października 2023r. o 21:35

Wydawnictwo DeReggio
Sponsorowane
·
Historia oficerów SS, dla których wojna nie skończyła się wraz z kapitulacją Niemiec. Ruszyli na nowy front w szeregach Legii Cudzoziemskiej.
❗Już jest❗ Ruszyła strona z przedsprzedażą naszej najnowszej książki - „Diabelska Gwardia".
Wojna w Indochinach z punktu widzenia byłego oficera SS. Niemal 500 stron bezkompromisowej akcji.… Zobacz więcej
Image
Wojna w Indochinach
Zamów książkę

Zobacz więcej:
DIABELSKAGWARDIA.PL


to jest z priv na fb ...;D
to z konta subskrymenta...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
31 października 2023r. o 21:38
Wiem czas minął Donald nabrał ogłady , jest teraz Aniołem , zwiastującym Eden w Polsce ,
Miód i mleko następny symbol ………
jak te serduszka pospadają ……
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza