Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Zielona Kolenda niezalogowany
1 listopada 2023r. o 10:02
oprych napisał(a): Dlatego afery były i nadal będą bo rządy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za swoje machlojki.


Największe "machlojki"? to co tam TVN ustalił? bo chyba 500+ to nie afera, ale najniższe ceny benzyny w Europie na Orlenie to już tak. Produkcja kart do głosowania w wyborach prezydenckich to afera?, ale wymiana w trakcie gry Kidawy na Trzaskowskiego to już nie. Kupno respiratorów to afera? Ale to że opozycja ogłaszała, że rząd ukrywa tysiące czy setki ofiar cowidu kiedy jeszcze wirusa nie było w Polsce to już nie.?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22745
oprych
1 listopada 2023r. o 10:08
~~Zielona Kolenda napisał(a):
Ktoś napisał: oprych napisał(a): Dlatego afery były i nadal będą bo rządy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za swoje machlojki.


Największe "machlojki"? to co tam TVN ustalił? bo chyba 500+ to nie afera, ale najniższe ceny benzyny w Europie na Orlenie to już tak. Produkcja kart do głosowania w wyborach prezydenckich to afera?, ale wymiana w trakcie gry Kidawy na Trzaskowskiego to już nie. Kupno respiratorów to afera? Ale to że opozycja ogłaszała, że rząd ukrywa tysiące czy setki ofiar cowidu kiedy jeszcze wirusa nie było w Polsce to już nie.?




Jak już pisałem, nie oglądam TVN, TVP i innych Polsatów.
I tak to wszystko są afery które powinny być wyjaśnione i osoby za nie odpowiedzialne powinny być pociągnięte do odpowiedzialności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
1 listopada 2023r. o 10:09
oprych napisał(a): "najbardziej pro społeczny"?
To jak wezmę na pana kredyt 2000 zł i z tego oddam panu 1000 zł to jestem pro społeczny?



Co do podatków , co prawda wzrosły za rządów PiS a jak to wygląda na tle innych państw UE .



Według danych Eurostatu podatki i składki społeczne stanowiły w 2021 r. 37,7 proc. PKB naszego kraju. To stawia nas wśród unijnych średniaków.

Na pierwszym miejscu w Unii uplasowała się Dania, gdzie podatki stanowią aż blisko połowę PKB tego kraju (48,8 proc.). Drugie miejsce zajęła Francja (47 proc.), a trzecie Belgia (46 proc.). Dalej znajduje się Austria (43,7 proc.), Włochy (43,6 proc.) i Szwecja (43,5 proc.).


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielona Kolenda niezalogowany
1 listopada 2023r. o 10:11
oprych napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zielona Kolenda napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: oprych napisał(a): Dlatego afery były i nadal będą bo rządy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za swoje machlojki.


Największe "machlojki"? to co tam TVN ustalił? bo chyba 500+ to nie afera, ale najniższe ceny benzyny w Europie na Orlenie to już tak. Produkcja kart do głosowania w wyborach prezydenckich to afera?, ale wymiana w trakcie gry Kidawy na Trzaskowskiego to już nie. Kupno respiratorów to afera? Ale to że opozycja ogłaszała, że rząd ukrywa tysiące czy setki ofiar cowidu kiedy jeszcze wirusa nie było w Polsce to już nie.?



Jak już pisałem, nie oglądam TVN, TVP i innych Polsatów.
I tak to wszystko są afery które powinny być wyjaśnione i osoby za nie odpowiedzialne powinny być pociągnięte do odpowiedzialności.


A afery na opozycji też.? Czy tylko ci którzy rządzą popełniają afery?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
1 listopada 2023r. o 10:13
oprych napisał(a): To jak wezmę na pana kredyt 2000 zł i z tego oddam panu 1000 zł to jestem pro społeczny?



Nie oglądasz TVP ani TVN , ja oglądam TVP i czasami TVN , ten Twój wpis to kopia wypowiedzi dziennikarzy TVN .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22745
oprych
1 listopada 2023r. o 10:16
"A afery na opozycji też.? Czy tylko ci którzy rządzą popełniają afery?"

Wszystkie afery.


Dopisane 01.11.2023r. o godz. 10:16:

M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: oprych napisał(a): To jak wezmę na pana kredyt 2000 zł i z tego oddam panu 1000 zł to jestem pro społeczny?



Nie oglądasz TVP ani TVN , ja oglądam TVP i czasami TVN , ten Twój wpis to kopia wypowiedzi dziennikarzy TVN .




No proszę. Może powtarzają po mnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
1 listopada 2023r. o 10:18
oprych napisał(a): No proszę. Może powtarzają po mnie



Śmiem twierdzić że jest odwrotnie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~haha niezalogowany
1 listopada 2023r. o 10:21
"Jak Viktor Orban zawłaszczył państwo. Zaczął od sądów. Brzmi znajomo?
Ten proces jest od dawna znany i opisany w literaturze fachowej. Nazywa się state capture, a więc przejęcie pełnej kontroli nad wszystkimi instytucjami i strukturami państwa, w istocie jego zawłaszczenie.
Zawłaszczenie I: porządek prawno-konstytucyjny
Zawłaszczenie II: majątek
Zawłaszczenie III: media
Zawłaszczenie IV: umysły"
Brzmi podobnie jak pisdzielskie plany???



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza