Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

14240
M21W2
1 listopada 2023r. o 21:10
PanM napisał(a): Lucjanie
Ten szczaw i mirabelki to dla kogo ?
Kogo ,czym i w jakim celu straszysz ? Jakie masz podstawy aby wysnuwać tak czarne teorie ?



Prosta ironia do jesiennych grzybów a tu taki " pasztet " . Osiem lat straszyłeś PiS-em nie pytałem o podstawy wiedziałem że robisz to z prostackiej nienawiści .
Wiem że nic Tobie nic do Ciebie nie dotrze ale spróbuję spytać , jesteś w stanie porównać PKB Polski i PKB Niemiec w 1989 roku .
Niemcy po drugiej wojnie rozwijali się w tempie wysokiej klasy Mercedesa Polska w tempie zdewastowanej Syrenki .

Niemcy wraz z rozwojem gospodarki bogacili się jako całe społeczeństwo nie było Niemiec A i Niemiec B było jednolite RFN .
Niemcy z NRD z narażeniem życia próbowali uciekać z NRD zacofanego gospodarczo znacznie mniej niż Polska i pozostałe satelity sowieckie .
Jeżeli za wszystko co piszesz o polskiej gospodarce po 1989 obarczasz wszystkie rządy popieram w dużym stopniu twój wpis w temacie gospodarki .

Piszesz - "Państwo Niemieckie robi tyle ile może aby Niemcowi żyło się lepiej i bogaciej." ja tak odbieram Państwo Polskie pod rządami PiS , moja i żony emerytura zapewnia nam godziwe życie .

Napisałeś - "Polska od 76 lat kombinuje jak okraść Polaka. - Kto temu zaprzeczy ? " , czy Ty myślałeś pisząc to zdanie , POLSKA KOMPINUJE JAK OKRAŚĆ POLAKA - zostawię to bez komentarza .

Wybacz że napiszę tak jak na to zasługujesz , w temacie Związków Zawodowych jesteś bardziej zacofany jak Polska gospodarka z czasów PRL .

Do Twojego bezmyślnego podziału Polaków się nie odniosę , ręce opadają i brak słów aby odpowiedzieć na Twoje pomieszanie z poplątaniem ,

To co teraz zacytuję z Twojego wpisu to 100% KŁAMSTW i manipulacja - " Pisałeś że NSZZ to wiele związków. Pisałeś że komuchy i OPZZ" zjedli " Niezdarność.
Pisałeś że to związek branżowy i broni tylko swoich. "
Nie napiszę że jest to bezczelność z Twojej strony , jest to coś czego nie rozumiem , jak można tak przekłamywać moje wypowiedzi .

Ja Tobie też coś przypomnę , od marca 1981 roku w Moskwie opracowywano plan likwidacji niezależnego od władz komunistycznych NSZZ Solidarność , to w tamtym ustroju było nie do przyjęcie .
Plan w życie wdrożono 13 grudnia 1981 roku , do likwidacji Solidarności użyta Wojsko , Milicję , ZOMO , ORMO , zapomniałeś o czołgach na ulicach , wozach pancernych , łapankach , obozach internowania .
Bardzo rozsądnie zachowała się Krajowa Komisja Solidarności , w każdy możliwy sposób apelowali do członków Solidarności o nie stawianie oporu , dzięki temu nie doszło do masakry bezbronnych cywili w starciu z wojskiem " polskim " i całą służbą bezpieczeństwa .
Przykładem zbrodni tamtego okresu jest Kopalnia Wujek , przykładem zbrodni jest bestialsko zamordowany Grzegorz Przemyk i kilkadziesiąt innych osób którym nie podobał się PRL i rządy komunistów .
Do Ciebie nie dociera że Solidarność została rozbita a w 1982 roku zdelegalizowana w to miejsce w 1983 roku komuniści powołali OPZZ , nie ma żadnych dokładnych danych ilu z tych 10 mln wstąpiło do OPZZ ilu podjęło konspiracyjną działalność w podziemnych strukturach Solidarności myślę że nie więcej jak 5% z 10 mln , liczba ta wyraźnie rosła pod koniec lat osiemdziesiątych to skłoniło komunistów do podjęcia rozmów z Wałęsą i ludźmi przez niego wskazanymi .

Przemku , historia Solidarności jest inna do 13 grudnia 1981 , inna od tej daty do czerwca 1989 , całkowicie inna po 1989 , nie chcę się doszukiwać co jest przyczyną Twojej nienawiści którzy tak jak Ty z Palikotem chcieli innej Polski niż ta jaką nam zafundowali ludzie układu z komunistami , kolejny układ pseudo demokratów przejmie niedługo władzę , Ty kreujesz się na ich obrońcę , Twoje prawo , ja mam inne spojrzenie na to gdzie to zaprowadzi Polskę .
Tu na forum zwolennicy władzy postsolidaruchów z postkomunistami pieją z radości ich rozumiem , tylko nie rozumiem dlaczego jest radość Łukaszenki , Szolca i całego lewactwa UE .

Jak napiszesz coś logicznego bez cienia nienawiści i kłamstw możemy nadal dyskutować , inaczej będziesz dla mnie zaślepionym z nienawiści pieniaczem .

Klepiąc nadal swoje FARMAZONY nie oczekuj ode mnie odpowiedzi jak już to w cztery oczy , dajesz pożywkę jak to kiedyś określiłeś forumowym JANUSZOM do chamskich ataków i tego co uwielbiają - utrwalania podziałów .









Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
1 listopada 2023r. o 21:15
Propagandowy bełkot i nic więcej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
1 listopada 2023r. o 21:20
~~ napisał(a): Propagandowy bełkot i nic więcej.



Nie dla Ciebie , jak nie dla psa kiełbasa .
Stać Ciebie na więcej niż puszczenie jednego " bąka " głęboko zakonspirowany TROLLU . wierze w Ciebie , uwierz i Ty wyjdź z "konspiracyjnej nory " , żyjesz w wolnym kraju .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
1 listopada 2023r. o 21:25
Mówić do takiego jak ty mija się z celem . Wczoraj wiałeś do swojej nory mało nóg nie pogubiłeś. Na żadne pytania kmiocie nie odpowiadasz tylko wiejesz wzniecając tumany kurzu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
1 listopada 2023r. o 21:31
~~ napisał(a): Mówić do takiego jak ty mija się z celem . Wczoraj wiałeś do swojej nory mało nóg nie pogubiłeś. Na żadne pytania kmiocie nie odpowiadasz tylko wiejesz wzniecając tumany kurzu.



Taki jak Ty nie zasługuje na żadną odpowiedz nadęty bufonie .

Z tobą mogę tylko jak mam humor zabawić się co niniejszym czynię .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wielosił płowy niezalogowany
1 listopada 2023r. o 21:38
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ napisał(a): Propagandowy bełkot i nic więcej.



Nie dla Ciebie , jak nie dla psa kiełbasa .
Stać Ciebie na więcej niż puszczenie jednego " bąka " głęboko zakonspirowany TROLLU . wierze w Ciebie , uwierz i Ty wyjdź z "konspiracyjnej nory " , żyjesz w wolnym kraju .

W jakim wolnym kraju pisi -synu? Gdzie masz tu wolność jak podsłuchać mogą każdego kogo chcą Pegasusem a jak zechcą to i spreparują sms-y. No chyba że i tu będziesz łgał w żywe oczy że nikogo nie podsłuchiwali . Więc jak? Podsłuchiwali czy nie? Dasz jasną odpowiedź?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wielosił płowy niezalogowany
1 listopada 2023r. o 21:43
Przestań pier.d/lić o tym wolnym kraju . Jaki to wolny kraj gdzie każdego można podsłuchać Pegasusem? A jak tego będzie mało to się spreparuje sms-y. No chyba że i tu będziesz łgał że nikogo się nie podsłuchiwało. Napiszesz jasno i wyraźnie że nikogo nie podsłuchiwano?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty cyklamen niezalogowany
1 listopada 2023r. o 21:44
PanM napisał(a): M21W2 napisał(a)
Lucjanie teraz najlepszy kąsek.
Pisałeś że NSZZ to wiele związków. Pisałeś że komuchy i OPZZ" zjedli " Niezdarność.
Pisałeś że to związek branżowy i broni tylko swoich.

Wczoraj coś pisał że Solidarność nie współpracuje ze związkami branżowymi .Na pytanie z kim więc współpracuje odpowiedział w najbardziej idio.ty/czny sposób jak było można . Napisał ze swoimi CZŁONKAMI. Czyli z kim?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza