Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany
3 listopada 2023r. o 21:07
A jeśli chodzi o obietnice wyborcze to na forum koalicyjnym niczego nie udało się zatwierdzić. Lewica nie zgadza się z postulatami KO, PSL blokuje postulaty Lewicy...
No niczego nie daje się uzgodnić. Pozostaje tylko jeden wspólny mianownik:
***** ***
I to by było na tyle;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~donek niezalogowany
3 listopada 2023r. o 21:25
Uroczyście unieważniam wszystkie obietnice,
Wiktoria Jasiu Wiktoria:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
4 listopada 2023r. o 5:07
Tak się zastanawiam. Skoro będzie nowy rząd złożony z przedstawicieli obecnych partii opozycyjnych, a premierem będzie Tusk, a ten rząd będzie "dawał" 800+, to pisowcy nie będą brać tej kasy "od Tuska", prawda? Prawda?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowa Diaskia niezalogowany
4 listopada 2023r. o 6:18
ja myślę że wręcz odwrotnie...
teraz będą darli te swoje ''zdradzieckie ,kłamliwe mordy'' o nie 800 a 1000 bo inflacja ,bo ceny rosną bo ogólnie drożyzna i im nie wystarcza ''od pierwszego do pierwszego'' ;D

a ich wycie myślę że rozpocznie się na całego po nowym roku...
co mnie cieszy niezmiernie już teraz...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tituslaple niezalogowany
4 listopada 2023r. o 6:30
herbal remedy anxiety https://glose.com/u/bromazepam pill organiser
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoniebieska Werbena niezalogowany
4 listopada 2023r. o 6:42
~~Jasiu napisał(a): Tak się zastanawiam. Skoro będzie nowy rząd złożony z przedstawicieli obecnych partii opozycyjnych, a premierem będzie Tusk, a ten rząd będzie "dawał" 800+, to pisowcy nie będą brać tej kasy "od Tuska", prawda? Prawda?

Prawda ! każda kasa od ryżej małpy POdszyta jest fałszem, brać będą niemcy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowa Diaskia niezalogowany
4 listopada 2023r. o 7:02
więc nie bierz...
masz z ty jakiś problem? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowa Diaskia niezalogowany
4 listopada 2023r. o 7:45
Polskie godło zyska nowy wygląd? Pismo w tej sprawie jest już na biurku prezydenta. Od decyzji Andrzeja Dudy zależy, czy na koniec jego kadencji, orzełek zyska nowy wygląd. "Fakt" poznał szczegóły.

Do Prezydenta RP wpłynęła petycja obywatelska autorstwa Bartosza Wałęgi, która zakłada zmianę godła. I nie chodzi tu o jakąś kosmetykę, ale zasadniczą zmianę. Dokładnie chodzi o... koronę. Nasz orzełek odzyskał ją stosunkowo niedawno, bo dopiero w 1990 r. Teraz miałby mieć koronę zmienioną.''

;D
kiedyś tu pisało się w jakimś temacie o naszym godle...miał wtedy nabyć złocone szpony i dzióbek...
teraz przyszła kolej na koronę...

kiedyś kiedy pisałem że obecna korona symbolizuje kraj poddańczy wyśmiewano mnie ...korona ''otwarta'' właśnie tu symbolizuje...teraz nagle zmiana?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA CER-FAR zaprasza