Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Bubu niezalogowany
3 listopada 2023r. o 11:03
Ale Yogi zagiął kapitana że po rajtach mu poszło:) hehe
Wiktoria!!!! Yogi wygrał!!!!!:):):)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
3 listopada 2023r. o 11:24
~~Spopielały Klon napisał(a): widzisz Jurek jak nie warto poruszać coś co może się okazać kijem a właściwie jego drugim końcem? ;D
wtedy okazuje się tak jak powyżej...że szybko kończysz zamiast się do tego odnieść...


A co masz na myśli Janusz ???, po odwiedzinach u Przemka mam opowiedzieć
na jakie tematy prowadziliśmy rozmowę??
Chyba sobie jaja robisz , nie mam charakteru
……..?????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskofioletowy Goździk niezalogowany
3 listopada 2023r. o 14:29
mam nadzieję że tusku chociaż jedna obietnice wyborcza dotrzyma i wprowadzi ten 6 dniowy system pracy , by żyło się lepiej pracownikom BIEDRONKI .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Spopielały Klon niezalogowany
3 listopada 2023r. o 14:35
~~Jurek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Spopielały Klon napisał(a): widzisz Jurek jak nie warto poruszać coś co może się okazać kijem a właściwie jego drugim końcem? ;D
wtedy okazuje się tak jak powyżej...że szybko kończysz zamiast się do tego odnieść...


A co masz na myśli Janusz ???, po odwiedzinach u Przemka mam opowiedzieć
na jakie tematy prowadziliśmy rozmowę??
Chyba sobie jaja robisz , nie mam charakteru
……..?????


co ja mam na myśli? ...przecież ci już kiedyś napisałem że ''powiewa mi to'' z kim się będziesz spotykał i o czym gaworzył...;D
tylko teraz nie wciskaj mi kitu że nie będzie gadki o mnie...;D

ja się tylko odniosłem do wcześniejszego pytania ...zacytować?
pytam bo może go nie zauważyłeś ....;D

czy ja sobie robię ''jaja''? ...tak-teraz tak...

a może napisz czyjego to charakteru nie masz?...pytam bo nie dokończyłeś zdania...;D ;D ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kinoman niezalogowany
3 listopada 2023r. o 16:46
Ukraińcy nakręcili film który bije u nich w kinach rekordy popularności ma tytuł Dowbusz. Tajemnica czarnych gór. Taki ich Janosik który rabuje Polskich panów i oddaje biednym .
( Tak ich Putin bombarduje że kręcą filmy i mają pełne kina , porównajcie to z tym co się dzieje w Palestynie )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielony Sit niezalogowany
3 listopada 2023r. o 17:14
W Palestynie bombarduje "cywilizowany" zachód, a Ukrainę zbrodnicza Rosja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Spopielały Klon niezalogowany
3 listopada 2023r. o 17:21
~~Szarawozielony Sit napisał(a): W Palestynie bombarduje "cywilizowany" zachód, a Ukrainę zbrodnicza Rosja.


czyli?...wszystko wszystko według ''reguł'' stanowionych przez ''yankee'' ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Bylica niezalogowany
3 listopada 2023r. o 17:36
D. TUSK NIE CHCE ŻADNYCH KOALICJANTÓW ON BIERZE WSZYSTKO ALBO NIC. NO ALE NAIWNYCH NIE BRAKUJE.

Szykuje się nam rząd rotacyjny nie do pomyślenia. Bardzo lubię sobie pofilozofować a zatem spróbuję SOBIE i WAM kochani internauci troszeczkę przybliżyć, co może z tej układanki wyjść.

To mi przypomina środowisko nie polityczne a przedszkolne. Pani przedszkolanka podzieliła dzieci na trzy grup dzieci i podzieliła między nimi puzzle i zadała zadanie by poukładać puzzle w jedną całość.

Na początku jakoś się układało, ale potem każdy przedszkolak odwrócił się od siebie plecami i zaczął układać po swojemu a plansza rozpoczęta stała w miejscu. Dzwonek zadzwonił, czyli koniec zajęć przecież Pani Przedszkolanka chciała dobrze no, ale cóż jak zwykle nie wyszło.

Tak to będzie z mojego punktu widzenia na początku później każdy po swojemu np.; trzech Marszałków po jednym z każdego ugrupowania. Po jakimś czasie każdy po swojemu zacznie swoją politykę układać. I odwrócą się od siebie i będą się ścigać by pokazać wyborcom i światu, że każdy z nich ma swoją RACJĘ – PRAWDĘ i tak samo ma być z ministrami oni też będą rotacyjni.

Każdy z nich będzie pobierał ogromne wynagrodzenia a nie będzie widać zaangażowania – zapału by dokończyć to, co pozostawił rząd RP. Mateusza Morawickiego Zjednoczonej Prawicy. Minie kilka miesięcy i będzie ogromna dziura w budżecie i na nic pieniędzy nie wystarczy. Waloryzacja rent – emerytur na poziomie 2-3 -5 zł będzie na politykę społeczna nawet nie wspomnę bieda z nędzą. Ale na ich rodzin i przyjaciół na wynagrodzenie wystarczy. I KTO BĘDZIE WINNY A NO PIS.

No cóż moi mili tak w skrócie sobie pofilozofowałam i z tej filozofii może narodzić się cała PRAWDA o rządzie Rotacyjnym RP D. Tuska i Opozycji Koalicyjnej.

Upadek będzie bliski a D. Tusk znów ucieknie do Brukseli. Bo z niego właśnie taki jest budowniczy wszystko rujnuje i zostawi Polskę spustoszoną ekonomicznie. A na koniec powie koalicjantom „RUBTA, CO CHCETA.

Albo acznijcie ROTACJĘ….!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.