Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Jasonstisy niezalogowany
5 listopada 2023r. o 18:46
Ledger Live Desktop App - Ledger Nano X, Ledger Live Desktop
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobury Kroplik niezalogowany
5 listopada 2023r. o 18:51
~~Zielonkawa Miodunka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rysio napisał(a): Wina Tuska?

Narobi bajzlu, POdwinie ogon i spierdzieli do brukseli,(oby jak najszybciej) takie jego zadanie


Pisdzielce ze swoim kurduplem już spierdzielają tylko kompletnie nie mają dokąd. Nikt ich nie chce !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowy Słonecznik niezalogowany
5 listopada 2023r. o 18:54
~~Szarobury Kroplik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zielonkawa Miodunka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Rysio napisał(a): Wina Tuska?

Narobi bajzlu, POdwinie ogon i spierdzieli do brukseli,(oby jak najszybciej) takie jego zadanie

Pisdzielce ze swoim kurduplem już spierdzielają tylko kompletnie nie mają dokąd. Nikt ich nie chce !

Dziadu do swoich , do Odessy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
5 listopada 2023r. o 19:13
~~Płowobrunatna Begonia napisał(a): Lucjan za bardzo mi schlebiasz
że niby co?obaliłem pis razem z Lampart
nawet nie brałem udziału w głosowaniu



Janusz nie bądź taki skromny , "dzięki Twoim postom " Bolesławianie głosowali na opozycję .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty Wiąz niezalogowany
21 min. temu
Lucuś ...znowu walisz na oślep...;D

masz jednak obsesję na moim punkcie ...;D
opanuj się chłopie...wszędzie ''mnie widzisz '' a teraz mieszasz w swoje fobie jaką ''begonię'' ;D


Ty Jesteś ta zakonspirowany że możesz wszystkich swoich wpisów się wyprzeć ,

A więc poprawię - ~~Płowobrunatna Begonia - nie bądź taki skromny , " dzięki Twoim postom " Bolesławianie głosowali na opozycję .
Ty przestałeś być sobą jesteś zakonspirowaną tyldą - zielskiem lub kwiatkiem , jednym słowem zakłamanym oszustem .

Inna sprawa to to że ~~Złocisty Wiąz też może być jakąś tyldą kto was wie oszuści kto jest kim .
Wężykiem Złocisty Wiąz - wężykiem .
Janusz charakterny człowiek przestał dla mnie istnieć , jak napiszę Janusz to znaczy że pisze do osoby przejawiającej negatywne cechy .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Janusz niezalogowany
5 listopada 2023r. o 19:27
M21W2 napisał(a): ~~Płowobrunatna Begonia napisał(a): Lucjan za bardzo mi schlebiasz
że niby co?obaliłem pis razem z Lampart
nawet nie brałem udziału w głosowaniu



Janusz nie bądź taki skromny , "dzięki Twoim postom " Bolesławianie głosowali na opozycję .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty Wiąz niezalogowany
21 min. temu
Lucuś ...znowu walisz na oślep...;D

masz jednak obsesję na moim punkcie ...;D
opanuj się chłopie...wszędzie ''mnie widzisz '' a teraz mieszasz w swoje fobie jaką ''begonię'' ;D


Ty Jesteś ta zakonspirowany że możesz wszystkich swoich wpisów się wyprzeć ,

A więc poprawię - ~~Płowobrunatna Begonia - nie bądź taki skromny , " dzięki Twoim postom " Bolesławianie głosowali na opozycję .
Ty przestałeś być sobą jesteś zakonspirowaną tyldą - zielskiem lub kwiatkiem , jednym słowem zakłamanym oszustem .

Inna sprawa to to że ~~Złocisty Wiąz też może być jakąś tyldą kto was wie oszuści kto jest kim .
Wężykiem Złocisty Wiąz - wężykiem .
Janusz charakterny człowiek przestał dla mnie istnieć , jak napiszę Janusz to znaczy że pisze do osoby przejawiającej negatywne cechy .



Lucjan, ale ty jesteś chaotyczny w tym twoim PISaniu. .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatna Niezapominajka niezalogowany
5 listopada 2023r. o 19:31
Panie Lucjanie że też wszędzie widzisz Janusza
o ile wiem ,to Janusz głosował ,
sam o tym napisał
ja nie głosowałem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty Wiąz niezalogowany
5 listopada 2023r. o 19:37
tym bardziej jest śmieszny...;D

Lucuś....''Złocisty Wiąz też może być jakąś tyldą kto was wie oszuści kto jest kim .''
śmiało zarzucasz innym jakimi to są oszustami ....a ty?
zastanawiałeś się kiedykolwiek jakim ty jesteś?
ty jak nikt inny posiadłeś coś co jest wręcz niemożliwe...
ty sam siebie oszukujesz i sam w to wierzysz że ci się udaje....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty Wiąz niezalogowany
5 listopada 2023r. o 19:41
~~Bławatna Niezapominajka napisał(a): Panie Lucjanie że też wszędzie widzisz Janusza
o ile wiem ,to Janusz głosował ,
sam o tym napisał
ja nie głosowałem

;D Lucuś ci zaraz odpisze że twój post to tak naprawdę to mój ...bo jestem głęboko ''zakonspirowany'' ...;D
czyżby Lucuś myślał że przed nim? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.